Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Skoda Yeti

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Economy Parts to artykuły motoryzacyjne grupy Volkswagen skierowane do posiadaczy aut starszych niż cztery lata. W tej zakładce znajdziesz zamienniki oryginalnych części samochodowych do modelu Skoda Yeti: tarcze i klocki hamulcowe, świece zapłonowe, akumulatory i wiele innych.

 

Pozostałe modele Skoda: Citigo, Fabia, Felicia, Octavia, Roomster, Rapid, Superb.

Pokaż więcej ()

Skoda Yeti to kompaktowy crossover SUV z segmentu I, będący pierwszym autem czeskiej marki w tej klasie. Model ten produkowany był w latach 2009-2017, w oparciu o prototyp Yeti Concept z 2005 roku. Konstrukcyjnie nawiązuje do modelu Octavia 4×4, jednak posiada zmodyfikowane zawieszenie. Oba te pojazdy opracowane zostały na takiej samej płycie podłogowej z grupy Volkswagena A5. Skoda Yeti jest zwycięzcą czeskiej edycji konkursu na Samochód Roku 2010. Model ten został poddany liftingowi w 2012 roku. Yeti łącznie wyprodukowano w liczbie 630 tys. egzemplarzy, a na jego następcę wyznaczono pojazd Skoda Karoq.

 

Usterki w samochodzie Skoda Yeti

Skoda Yeti posiada interesujący kształt nadwozia, przestronne wnętrze i dobre możliwości terenowe. Samochód ten uznawany jest również za stosunkowo ergonomiczny. Części samochodowe Skoda Yeti są niestety narażone na różne usterki. Do szczególnie awaryjnych podzespołów należą jednostki benzynowe. Najpoważniejsze usterki dotyczą zautomatyzowanej przekładni oraz zawieszenia mechatroniki.

 

Oryginalne części zamienne Skoda Yeti

Aby Skoda Yeti działała prawidłowo, musi posiadać wysokiej jakości podzespoły. Niestety, na skutek eksploatacji może zajść konieczność ich wymiany. Zdecydowanie najlepszą kompatybilność są w stanie zapewnić oryginalne części zamienne. Elementy te idealnie pasują do poszczególnych serii i wariantów wyposażenia tego modelu. Tańszą alternatywą są dla nich części samochodowe Yeti w wariancie Economy. Komponenty uwzględnione w tym inteligentnym projekcie pasują do pojazdów koncernu Volkswagen, a tym samym także pojazdów Skody.

 

Wysoka jakość – niska cena

Oferowane przez nas rozwiązania są nie tylko atrakcyjne pod względem cenowym, ale też zapewniają wysoką jakość użytkową. Ekonomiczne części Yeti są funkcjonalne i bezpieczne w eksploatacji, stanowiąc optymalne wyjście dla pojazdów starszych niż 4 lata. Nasza oferta jest nieustannie rozbudowywana o kolejne komponenty, dedykowane konkretnym systemom i układom pojazdu. W zakres naszych usług wchodzą także operacje serwisowe i profesjonalne wsparcie w doborze zamiennego wyposażenia. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych pakietów promocyjnych, w ramach których oferujemy części Skoda Yeti oraz ich montaż na terenie całego kraju.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Skoda Yeti

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij