Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Skoda Superb

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Tworzymy produkty będące zamiennikami oryginalnych części motoryzacyjnych. Nasz asortyment dopasowany jest do kilku marek samochodowych m.in. również do Skody. W tej zakładce znajdziesz części do modelu Skoda Superb. Poza niską ceną i wysoką jakością produktów, gwarantujemy również fachową pomoc ze strony naszego personelu serwisowego!

 

Inne modele marki Skoda: Citigo, Fabia, Felicia, Octavia, Roomster, Rapid, Yeti.

Pokaż więcej ()

Skoda Suberb to model klasy średniej w segmencie D, nierzadko pozycjonowany także w segmencie E. Pojazd ten pojawił się w sprzedaży w 2001 roku. Swoją nazwą oraz specyfiką nawiązuje to przedwojennego Superb 640, który w latach 1934-1942 funkcjonował jako wyjątkowo ekskluzywna limuzyna. Obecnie Superb uznawany jest za flagowy model słynnej czeskiej marki.

 

Samochód Skoda Superb

Skoda Superb to praktyczne i przestronne auto. Stanowi idealną propozycję dla kierowców poszukujących stosunkowo dużego pojazdu, który generuje niskie koszty eksploatacji. Pod względem konstrukcyjnym bazuje na samochodzie Volkswagen Passat, dlatego wiele części Suberb pasuje do modeli o zbliżonej konstrukcji. Skoda Superb jest niezwykle popularnym pojazdem, który sprzedał się w ilości powyżej 500 tys. egzemplarzy. Najnowsza, trzecia generacja modelu pojawiła się w 2015 roku.

 

Usterki w modelu Skoda Superb

Model ten nie jest niestety wolny od ryzyka wystąpienia różnych usterek, które dotyczą wielu podzespołów. Szczególnie w używanych egzemplarzach Superb problematyczna jest niedostateczna trwałość przednich górnych wahaczy oraz osłon przegubów napędowych.W niektórych egzemplarzach mogą ponadto pojawić się różnego rodzaju trzaski, będące objawem słabego spasowania elementów. Na tylnej klapie stosunkowo wcześnie pojawia się rdza, co stanowi dodatkowy problem. Części samochodowe Skoda Suberb narażone są na uszkodzenia w praktycznie wszystkich wersjach wyposażenia. Najlepszym zamiennikiem są dla nich wysokiej klasy podzespoły dostarczone przez producenta. Oryginalne części zamienne dla modelu Skoda Superb można jednak zastąpić oferowanymi przez nas elementami w klasie Economy.

 

Części samochodowe Skoda Suberb

Części samochodowe Skoda Suberb należące do rodziny Economy przeznaczone są dla wszystkich najważniejszych układów pojazdu. Jesteśmy w stanie zaoferować m.in. akumulatory, tarcze hamulcowe, klocki, świece zapłonowe, przekładnie kierownicze oraz inne ekonomiczne części Skoda Suberb. Elementy te nie odstają pod względem jakościowym i konstrukcyjnym od komponentów oryginalnych, łącząc w sobie długą żywotność oraz wysoki poziom zabezpieczeń. Części samochodowe Suberb z rodziny Economy dostępne są w ramach pakietu promocyjnego, obejmującego również kompleksowe operacje serwisowe na terenie całego kraju.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Skoda Superb

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij