Co to jest?

Cenisz sobie jakość oryginalnych produktów koncernu Volkswagen, ale chcesz zaoszczędzić na cenie części i usług? Nie musisz iść na kompromis! Inteligentny projekt podzespołów Economy spełni Twoje wymagania. Zapewni Ci tańszą naprawę niż przy wykorzystaniu oryginalnych produktów. Będzie jednocześnie gwarantem bezpieczeństwa i funkcjonalności użytkowania, podobnie jak oryginalne części.

 

Części Economy to rodzina produktów grupy Volkswagen dedykowana posiadaczom samochodów starszych niż 4 lata. Zostały one opracowane i wytworzone zgodnie z najwyższymi standardami, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Asortyment ten nie tylko stale się poszerza, ale też wchodzi w skład promocyjnych pakietów (część + usługa) operacji serwisowych w ramach usług oferowanych w sieci serwisowej Volkswagen Group Polska na terenie całego kraju.

Części Economy dostępne również w atrakcyjnych pakietach!

 

Jeśli posiadasz samochód starszy niż 4 lata koniecznie zapytaj o przysługujące Ci rabaty w ramach atrakcyjnych pakietów obejmujących części wraz z montażem. Jeżeli prowadzisz warsztat samochodowy sprawdź jakie rabaty przysługują Ci na zakup części w ramach Programu NORA.

 

Sprawdź wielkość rabatów oraz gdzie kupić części