Co to jest?

Cenisz sobie jakość oryginalnych produktów koncernu Volkswagen, ale chcesz zaoszczędzić na cenie części i usług? Nie musisz iść na kompromis! Inteligentny projekt podzespołów Economy spełni Twoje wymagania. Zapewni Ci tańszą naprawę niż przy wykorzystaniu oryginalnych produktów. Będzie jednocześnie gwarantem bezpieczeństwa i funkcjonalności użytkowania, podobnie jak oryginalne części.

Części Economy to rodzina produktów grupy Volkswagen dedykowana posiadaczom samochodów starszych niż 4 lata. Zostały one opracowane i wytworzone zgodnie z najwyższymi standardami, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Asortyment ten nie tylko stale się poszerza, ale też wchodzi w skład promocyjnych pakietów (część + usługa) operacji serwisowych w ramach usług oferowanych w sieci serwisowej Volkswagen Group Polska na terenie całego kraju.

Dlaczego warto skorzystać?

Części Economy łączą w sobie optymalne działanie, maksymalne bezpieczeństwo i długą żywotność. Ich dodatkową zaletą jest korzystna cena, dzięki której są interesującą alternatywą dla naszych oryginalnych części.

  • 01 dedykowane samochodom starszym niż 4 lata
  • 02 stale poszerzający się asortyment produktów
  • 03 dwa lata gwarancji
  • 04 fachowa pomoc i doradztwo ze strony personelu serwisowego

Zalety asortymentu

Atrakcyjne niskie ceny części
Wysoka jakość produktów
Gwarantowana sprawność działania
Części odpowiednio zmodyfikowane i dostosowane do wieku pojazdu
Doskonale współpracują z pozostałymi podzespołami pojazdu