Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Skoda Felicia

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Tworzymy części do samochodów marki Skoda będące alternatywą dla oryginalnych części motoryzacyjnych. W tej zakładce znajdziesz elementy dopasowane do modelu Skoda Felicia m.in. klocki hamulcowe, oleje silnikowe i amortyzatory. Produkty Economy Parts tworzone są w ekonomiczny sposób, dzięki czemu wysoka jakość produktów idzie w parze z niskimi cenami.

 

Pozostałe modele marki Skoda: Citigo, Fabia, Octavia, Roomster, Rapid, Superb, Yeti.

Pokaż więcej ()

Škoda Felicia jest samochodem osobowym pochodzącym z klasy pojazdów miejskich, należącym do segmentu B. Model ten produkowany był przez niemiecki koncern Volkswagen AG w okresie czasu od 1994 do 2001 roku. Na rynku dostępne były wersje hatchback, kombi, kombivan, a także pickup. Podstawą produkcyjną był pięciodrzwiowy hatchback. Jego konstrukcja stanowiła kolejny etap rozwoju starszych modeli tej marki, takich jak Škoda 105, 120 czy Favorit.

 

Dostępne części – Škoda Felicia

Model Škoda Felicia nie jest już co prawda produkowany, nadal jednak cieszy się w Polsce pewną popularnością. Jednak ze względu na wiek tych pojazdów, a co za tym idzie – długi okres eksploatacji, mogą zdarzyć się awarie wymagające wymiany niektórych komponentów. Oryginalne części zamienne do tego modelu są niestety coraz trudniej dostępne na rynku. Na szczęście jednak alternatywne części Škoda Felicia nie są już taką rzadkością. Powinniśmy jednocześnie pamiętać o optymalnym stopniu kompatybilności poszczególnych elementów. Satysfakcjonującą jakością odznaczają się części Felicia dostępne w asortymencie naszego sklepu.

 

Części samochodowe w przystępnej cenie

Ze względu na stosunkowo rzadkie występowanie, oryginalne komponenty mogą niekiedy osiągać zawrotne ceny – jeśli już oczywiście uda nam się je znaleźć. Części samochodowe Felicia, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są kompatybilne z tym modelem auta w najwyższym możliwym stopniu. Jednocześnie ich cena pozwala zdecydowanie ograniczyć koszty zakupu nowych części. Dzięki dużej wiedzy na temat tego modelu jesteśmy w stanie dostarczyć części Felicia, które z całą pewnością mogą posłużyć jako pełnoprawne zamienniki. Ich wymiana na pewno przebiegnie szybko i sprawnie, ponieważ pod kątem jakości nie odbiegają w żadnym stopniu od tych pochodzących z oryginalnej fabryki tego pojazdu.

 

Škoda Felicia – ciekawostka

Nazwę Škoda Felicia nosi również model kabrioletu produkowany w latach 1959 – 1964. Samochód ten, wyposażony w czterobiegową skrzynię biegów i rozwijający prędkość maksymalną 137 kilometrów na godzinę, została w 2016 roku nagrodzona tytułem najelegantszego samochodu w rajdzie klasyków, który odbył się w Chinach. Zabytkowa Felicia jest najpopularniejszym kabrioletem, jaki powstał kiedykolwiek w historii Škody. Części do tego modelu osiągają na rynku zawrotne wartości, podobnie jak sam samochód, który stanowi nie lada gratkę dla kolekcjonerów klasycznych aut i innych miłośników motoryzacji.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Skoda Felicia

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij