Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Skoda Fabia

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Economy Parts to program dedykowany właścicielom aut starszych niż 4 lata. Znajdziesz tu produkty będące alternatywą dla oryginalnych części modelu Skoda Fabia, m.in.: amortyzatory, klocki hamulcowe, oleje silnikowe, świece zapłonowe i wiele innych.

 

Inne modele Skoda: Citigo, Felicia, Octavia, Roomster, Rapid, Superb, Yeti.

Pokaż więcej ()

Skoda Fabia to samochód miejski segmentu B, będący jednym z najbardziej cenionych pojazdów w ofercie słynnej czeskiej marki. Po raz pierwszy pojawił w 1999 roku, zastępując tym samym miejsce lubianej przez kierowców Felicii. Fabia jest bardzo popularnym autem w Polsce, gdzie sprzedała się w ilości ponad 3,5 mln egzemplarzy. Pojazd ten może się ponadto pochwalić tytułem Samochodu Roku 2007 w Serbii, a także wygraną w zestawieniu Samochód Roku 2015 w plebiscycie „What Car?”. Skoda Fabia występuje w wariancie pięciodrzwiowym oraz kombi. Jako sedan oferowana była jedynie pierwsza generacja.

 

Usterki w samochodzie Skoda Fabia

Skoda Fabia posiada wiele wspólnych cech z innymi modelami grupy Volkswagena. Najnowsza, trzecia generacja tego modelu jest dostępna na rynku od 2014 roku. Auto posiada taką samą platformę podłogową, co Seat Leon oraz Audi A3. Skoda Fabia wciąż pozostaje przestronnym i komfortowym pojazdem, które dobrze sprawdza się jako auto rodzinne na trasach o średniej długości. Niestety, jak każdy inny pojazd, ten również nie jest wolny od różnych awarii. Użytkownicy Fabii najczęściej uskarżają się na usterki dmuchawy. Niezbyt trwałe są także elementy przedniego zawieszenia, ze szczególnym wskazaniem na gumy stabilizatora oraz silentblocki. Niegroźną, ale uciążliwą i często występującą w tym modelu usterką może być nadmierne trzeszczenie ograniczników.

 

Części zamienne Skoda Fabia

Nadmierna eksploatacja powoduje, że nawet najlepszy pojazd zaczyna ulegać różnym awariom. Części samochodowe Skoda Fabia mogą wymagać naprawy lub konserwacji, a w najgorszym przypadku wymiany na nowe elementy. Na miejsce uszkodzonych podzespołów należy umieścić komponenty zapewniające optymalną kompatybilność. Pod tym względem najlepiej wypadają części zamienne Skoda Fabia, które spełniają wszystkie obowiązujące standardy jakościowe. Komponenty zapasowe posiadają także na bieżąco wdrażane wszelkie zmiany, które implementowane są w seryjnej produkcji danego modelu.

Podczas wymiany jednej bądź większej ilości części samochodowych do pojazdu Skoda Fabia, warto postawić na części w standardzie Economy, ze względu na fakt, iż są one wysokiej jakości częściami zamiennymi. Co więcej, wszystkie nasze produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją, a także zapewniamy stałą fachową pomoc i doradztwo ze strony personelu serwisowego. Wachlarz produktów Economy jest stale powiększany, dlatego warto postawić na nasze części samochodowe.

 

Niezawodność części Economy

Jedna z części samochodowych, jaką jest akumulator, wymaga niezawodnego działania. Jest ona podstawowym źródłem energii elektrycznej w samochodzie i powinna zapewniać prawidłowe uruchomienie samochodu w każdych warunkach atmosferycznych. Z tych względów, przy wymianie akumulatora w samochodzie Skoda Fabia, należy szczególną uwagę zwrócić na jego trwałość. Ten i inne produkty z serii Economy zapewniają niezawodne funkcjonowanie zapewniające bezpieczeństwo na drodze. Jeden z akumulatorów do Skody Fabii, prezentowany z ramienia rodziny Economy, JZW915105C jest ołowiowo-wapniowy, o napięciu 12V i pojemności 44Ah.

 

Wysoka jakość części samochodowych

Przedstawiamy najwyższej jakości podzespoły przeznaczone do pojazdów koncernu Volkswagen. Części Economy są rodziną produktów, łączącą stuprocentową wytrzymałość z korzystną ceną, co czyni je niekwestionowanymi liderami na rynku. Na naszej stronie internetowej, oprócz prezentowania części zamiennych z rodziny Economy, przedstawiamy także praktyczne wskazówki dotyczące części samochodowych takich jak: akumulatory, tarcze hamulcowe, świece zapłonowe i inne części samochodowe, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie bezpieczeństwa na drodze.

Oferowane przez nas części samochodowe Fabia w standardzie Economy mogą z powodzeniem zastąpić oryginalne podzespoły słynnego koncernu. To ekonomiczna alternatywa dla markowych elementów. Dostarczamy najwyższej klasy komponenty przeznaczone do konkretnych układów, w tym przekładnie kierownicze, klocki i tarcze hamulcowe, akumulatory czy świece zapłonowe. Ekonomiczne części Fabia dedykowane są pojazdom starszym niż 4 lata. Zapraszamy do skorzystania z pakietu promocyjnego, obejmującego części Skoda Fabia oraz ich montaż na terenie całej Polski.

 

Oszczędność i prostota w obsłudze

Prezentowane przez nas części samochodowe do samochodu Skoda Fabia, takie jak akumulatory, zestawy klocków hamulcowych, tarcze hamulcowe czy świece longlife, jako części Economy odznaczają się znacznie niższą ceną niż części oryginalne. Wybierając jeden z naszych produktów, zaoszczędzona kwota wynosi nawet do kilkuset złotych, co stanowi nieporównywalnie mniejszy wydatek. Sposób działania wyszukiwarki części na stronie Economy Parts jest niezwykle przejrzysty i prosty w obsłudze. Pierwszym podjętym krokiem jest wybór samej kategorii produktu, marki, modelu oraz rocznika pojazdu, który musi być starszy niż 4 lata. Następnie dodajemy dany podzespół do kategorii „Zapamiętanych”, aby stamtąd zapytać o dostępność u najbliższego dealera samochodowego.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Skoda Fabia

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij