Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Skoda Octavia

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Szukasz części do swojej Skody? Dobrze trafiłeś! Posiadamy części motoryzacyjne będące alternatywą dla oryginalnych części motoryzacyjnych. Wdrożenie małej modyfikacji w procesie produkcji pozwoliło nam obniżyć koszty, dzięki czemu sprzedawane przez nas artykuły są znacznie tańsze. W tej zakładce znajdują się części dopasowane do modelu Skoda Octavia.

 

Pozostałe modele marki Skoda: Citigo, Fabia, Felicia, Roomster, Rapid, Superb, Yeti.

Pokaż więcej ()

Skoda Octavia to kompaktowy pojazd należący do segmentu C, którego trzecia generacja przybliżyła nieco do klasy średniej. Po raz pierwszy samochód ten pojawił się na rynku jeszcze w 1996 roku, nawiązując swoją nazwą do modelu produkowanego przez Skodę w latach 1959-1971. Octavia to pierwsze auto marki stworzone w pracowniach konstrukcyjnych Volkswagena. Model ten od początku bazował na platformie podłogowej Volkswagena Golfa. Skoda Octavia jest bardzo popularnym autem w Polsce, gdzie znalazła ponad 2,5 mln nabywców. Obecnie na rynku dostępna jest trzecia generacja pojazdu, która pojawiała się w 2013 roku.

 

Usterki w samochodzie Skoda Octavia

Najbardziej na usterki narażone jest podwozie Octavii, ze względu na dość szybko pojawiające się luzy. Szczególną awaryjnością charakteryzują się gumowe elementy przednich wahaczy, czyli silentblocki. Luzy spotykane są również na łącznikach stabilizatora. Większą trwałość posiada zawieszenie tylne, jednak również może wymagać wymiany silentblocków. Mimo dobrych zabezpieczeń, w pojeździe tym występują problemy z korodowaniem nadwozia. Części Octavia stosunkowo często ulegające uszkodzeniom to także miski olejowe. Kłopoty mogą sprawiać ponadto czujniki poziomu oleju, a w zawieszeniu często dochodzi do urwania się odbojów amortyzatorów. Z czasem następuje też rozszczelnienie chłodnicy.

 

Części samochodowe Skoda Octavia

Codzienna jazda powoduje, że poszczególne komponenty pojazdu ulegają zużyciu. Części samochodowe Octavia nie stanowią pod tym względem wyjątku. Wymagają regularnych przeglądów, a nierzadko także napraw. Jeżeli konieczna jest ich wymiana, najlepszym rozwiązaniem okazują się komponenty dostarczane bezpośrednio przez producenta. Oryginalne części zamienne do Skody Octavii zapewniają optymalną kompatybilność i spełniają wszystkie standardy jakościowe. W elementach zapasowych na bieżąco wprowadzane są modyfikacje wdrażane również z produkcji seryjnej modelu. Tańszą alternatywę dla oryginalnych elementów koncernu stanowią oferowane przez nas części Skoda Octavia Economy.

 

Wysoka jakość części samochodowych

Dostarczane przez nas ekonomiczne części samochodowe Skoda Octavia to wysokiej klasy elementy, które mogą z powodzeniem zastąpić oryginalne komponenty najważniejszych układów. Oferujemy m.in. świece zapłonowe, przekładnie kierownicze, akumulatory, klocki czy tarcze hamulcowe. W pełni kompatybilne części samochodowe Octavia dedykowane są pojazdom minimum czteroletnim. Dodatkową zaletą jest pakiet promocyjny, obejmujący części zamienne oraz usługę ich montażu na obszarze całej Polski.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Skoda Octavia

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij