Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Skoda Octavia

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Szukasz części do swojej Skody? Dobrze trafiłeś! Posiadamy części motoryzacyjne będące alternatywą dla oryginalnych części motoryzacyjnych. Wdrożenie małej modyfikacji w procesie produkcji pozwoliło nam obniżyć koszty, dzięki czemu sprzedawane przez nas artykuły są znacznie tańsze. W tej zakładce znajdują się części dopasowane do modelu Skoda Octavia.

 

Pozostałe modele marki Skoda: Citigo, Fabia, Felicia, Roomster, Rapid, Superb, Yeti.

Pokaż więcej ()

Skoda Octavia to kompaktowy pojazd należący do segmentu C, którego trzecia generacja przybliżyła go nieco do klasy średniej. Po raz pierwszy samochód ten pojawił się na rynku jeszcze w 1996 roku, nawiązując swoją nazwą do modelu produkowanego przez Skodę w latach 1959-1971. Octavia to pierwsze auto marki stworzone w pracowniach konstrukcyjnych Volkswagena, które zdobyło tak ogromną popularność na Polskim rynku motoryzacyjnym. Model ten od początku bazował na platformie podłogowej Volkswagena Golfa. Skoda Octavia jest bardzo popularnym autem w Polsce, gdzie znalazła ponad 2,5 mln nabywców. Obecnie na rynku dostępna jest trzecia generacja pojazdu, która pojawiła się w 2013 roku.

 

Skoda Octavia – wysoka jakość mimo upływu lat

Skoda Octavia, czyli samochód, którego polska premiera czwartej generacji miała miejsce niedawno, jest z pewnością pojazdem zachowującym wysoką jakość i trwałość, mimo upływu lat. Pojazd ten, pochwalić się może płytą podłogową wykorzystaną także w produkcji takich pojazdów jak Audi A3 oraz Audi TT, co świadczy o dbałości producenta o wykonanie pojazdu z elementów wysokiej jakości.

Na usterki najbardziej narażone jest podwozie Octavii, ze względu na dość szybko pojawiające się luzy. Szczególną awaryjnością charakteryzują się gumowe elementy przednich wahaczy, czyli silentblocki. Luzy spotykane są również na łącznikach stabilizatora. Większą trwałość posiada zawieszenie tylne, jednak również może wymagać wymiany silentblocków. Mimo dobrych zabezpieczeń w pojeździe mogą występować problemy z korodowaniem nadwozia. Części Octavia stosunkowo często ulegające uszkodzeniom to także miski olejowe. Kłopoty mogą sprawiać ponadto czujniki poziomu oleju, a w zawieszeniu często dochodzi do urwania się odbojów amortyzatorów. Z czasem następuje też rozszczelnienie chłodnicy.

 

Części samochodowe Skoda Octavia

Codzienna jazda powoduje, że poszczególne komponenty pojazdu ulegają zużyciu. Części samochodowe Octavia nie stanowią pod tym względem wyjątku. Wymagają regularnych przeglądów, a nierzadko także napraw. Jeżeli konieczna jest ich wymiana, dobrym wyborem mogą okazać się zarówno części zamienne, jak i komponenty dostarczane bezpośrednio przez producenta. Oryginalne części zamienne do Skody Octavii zapewniają optymalną kompatybilność i spełniają wszystkie standardy jakościowe. W elementach zapasowych na bieżąco wprowadzane są modyfikacje wdrażane również z produkcji seryjnej modelu. Tańszą alternatywę dla oryginalnych elementów koncernu stanowią oferowane przez nas części samochodowe Economy.

 

Dbałość o szczegóły

Podzespoły z rodziny Economy, cechujące się nieporównywalnie wyższą jakością w porównaniu do swoich konkurentów, tworzone są dla pojazdów koncernu Volkswagen, w tym dla pojazdu Skoda Octavia. Części Economy łączą w sobie dbałość o szczegóły podzespołów z rozsądną ceną, co zapewnia im tytuł niekwestionowanego lidera na rynku. Na stronie internetowej Economy Parts, prezentujemy najlepsze części zamienne z rodziny Economy, a ponadto dzielimy się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi części samochodowych takich jak akumulatory, wewnętrzne instalacje elektryczne czy odbiorniki, co świadczy o zaangażowaniu w zapewnienie bezpieczeństwa na drodze.

 

Wysoka jakość części samochodowych

Dostarczane przez nas ekonomiczne części samochodowe Skoda Octavia to wysokiej klasy elementy, które mogą z powodzeniem zastąpić oryginalne komponenty najważniejszych układów. Oferujemy m.in. świece zapłonowe, przekładnie kierownicze, akumulatory, klocki czy tarcze hamulcowe. W pełni kompatybilne części samochodowe Octavia dedykowane są pojazdom minimum czteroletnim. Dodatkową zaletą jest pakiet promocyjny obejmujący części zamienne oraz usługę ich montażu na obszarze całej Polski.

 

Konkurencyjne ceny

To, co wyróżnia części Economy na tle innych producentów, to fakt, iż do ich produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości. Ponadto, wszystkie podzespoły sprzedawane są w okazyjnych cenach, co najlepiej widać na przykładzie rozrusznika do pojazdu Skoda Octavia JZW911023BX, którego część Economy jest tańsza o kilkaset złotych. Takich przykładów są dziesiątki, dlatego wybór części z rodziny Economy do pojazdu Skoda Octavia może okazać się najlepszą decyzją.

 

Niezawodność części Economy

Części samochodowe do Skody Octavii z rodziny Economy takie jak: świece longlife, tarcze i klocki hamulcowe, akumulatory czy rozruszniki, wykonywane są z dbałością o szczegóły w celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa w czasie jazdy. Dzięki częściom zamiennym Economy, możliwa jest nie tylko oszczędność wydatków, ale także zachowanie samochodu w najlepszym możliwym stanie. Strona economy-parts.pl wyróżnia się niezwykłą prostotą w obsłudze, dzięki zastosowaniu trzech kroków. Pierwszym z nich jest wybór samej kategorii produktu, marki, modelu oraz rocznika pojazdu. Następnie należy dodać wybraną część do kategorii „Zapamiętanych”, aby stamtąd zapytać o dostępność wybranych części u najbliższego dealera.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Skoda Octavia

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij