Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Volkswagen Samochody Dostawcze Transporter

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Oferujemy artykuły będące zamiennikami oryginalnych części motoryzacyjnych: akumulatory, świece zapłonowe, klocki hamulcowe i wiele innych. Nasz asortyment jest ściśle dopasowany do poszczególnych modeli samochodów marki Volkswagen. W tej zakładce znajdziesz produkty do Volkswagen Transporter. W wyborze odpowiedniej części możesz skorzystać z doradztwa naszego zespołu serwisowego.

 

Inne modele marki Volkswagen Dostawcze: Amarok, Caddy, Crafter, LT Crafter T5, Crafter T6.

Pokaż więcej ()

Już od siedemdziesięciu lat Volkswagen Transporter zapisuje się na kartach motoryzacyjnej historii i doczekał się statusu legendy. Został zaprojektowany przez pewnego holendra odwiedzającego fabrykę VW mieszczącą się w Wolfsburgu w 1947 roku. Już dwa lata później oficjalny prototyp został zaprezentowany dziennikarzom. Założenia były proste – miało to być auto niezawodne, o dużej ładowności i w rozsądnej cenie. To właśnie jego pakowność oraz niezbyt wygórowana cena przesądziły o jego sukcesie, ponieważ na nowy model Volkswagena byli w stanie sobie pozwolić nawet drobni przedsiębiorcy i rzemieślnicy. W 1962 roku z linii produkcyjnej zjechał milionowy egzemplarz Transportera. Ten kultowy model w swojej drugiej generacji, która zadebiutowała w 1967 roku, bezsprzecznie na całym świecie kojarzy się z ruchem hippisowskim. Natomiast w Polsce jest potocznie znany jako Ogórek.

 

Awaryjność VW Transporter

Nowsze generacje kultowego modelu nadal cieszą się dużą popularnością dzięki temu, że pomimo tworzenia kolejnych generacji, auto nadal pozostało pakowne i niezawodne. Volkswagen Transporter sprawdza się nie tylko przy transporcie towaru, ale również w trasie z rodziną czy przyjaciółmi. Design pojazdu został uwspółcześniony. Ulepszono konstrukcję, dzięki czemu zwiększyła się przestrzeń załadunkowa. Ulepszono napęd 4×4 oraz zadbano o zwiększenie mocy silnika. Nie oznacza to jednak, że w aucie nie zdarzają się usterki. Z czasem, jak w każdym innym pojeździe, niektóre elementy mogą ulec zużyciu – mogą zawieść pompy wspomagania, a na przekładniach pojawić się luzy, czy też uszkodzone mechanizmy regulacji świateł. VW Transporter nadal jednak pozostaje niezawodnym i sprawdzonym samochodem dostawczym.

 

Części samochodowe Volkswagen Transporter

Wykorzystywanie podczas naprawy pojazdu wysokiej jakości części zamiennych Economy, sporządzonych na podstawie wytycznych producenta gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie pojazdu. Części samochodowe do VW Transporter powinny pochodzić ze sprawdzonego źródła. W przeciwnym razie może się okazać, że naprawa pojazdu będzie generować konieczności dalszych napraw. Niedopasowane, niskiej jakości części samochodowe mogą wpływać negatywnie na pracę pozostałych – sprawnych części, które będą z tego powodu ulegały szybszemu zużyciu lub uszkodzeniom. Części Economy to wysokiej jakości elementy tworzone zgodnie ze ścisłymi procedurami produkcyjnymi. Dzięki wykorzystanej technologii są one dostępne w atrakcyjnej cenie i pozwalają zaoszczędzić nawet kilkaset złotych w porównaniu do części oryginalnych. Wysokiej klasy standard produkcji części Transportera w wersji Economy jest gwarantem pewności i niezawodności. Jednocześnie zakup części zamiennych Economy pozwala obniżyć finalny koszt napraw pojazdu.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Volkswagen Samochody Dostawcze Transporter

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij