Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Economy Parts to zamienniki oryginalnych części motoryzacyjnych. Nasze produkty tworzymy w ekonomiczny sposób, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny. Oferta Economy Parts dotyczy do aut starszych niż 4 lata. W tej zakładce znajdziesz części do samochodu Volkswagen Caddy – świece zapłonowe, filtry.

 

Pozostałe modele marki Volkswagen Dostawcze: Amarok, Crafter, LTTransporter, Crafter T5, Crafter T6.

Pokaż więcej ()

Samochód Volkswagen Caddy, z początku będący pojazdem dostawczo-osobowym, w późniejszym czasie uległ przekształceniu w wysokiej jakości auto kompaktowe. Premierowa wersja, będąca pierwszym samochodem użytkowym marki Volkswagen, zaprojektowana była jako Rabbit Pickup na rynek amerykański. Na przestrzeni lat, Caddy uległ znacznym przekształceniom i obecnie występuje w czwartej generacji.

Ilość Volkswagenów jeżdżących po polskich drogach świadczy o dużej popularności tej marki i dotyczy to zarówno aut osobowych, jak i dostawczych. Volkswagen Caddy należy do tych drugich i od dawna wpisany jest w krajobraz polskich dróg, gdyż jego pierwsza generacja wyjechała z fabryki w roku 1979. Obecnie, od 2020 roku, produkowana jest generacja czwarta. Trzecia generacja auta, jako furgon oraz kombivan, była produkowana m.in. w Poznaniu. Dużą popularność auto zawdzięcza temu, że jest przystosowane do wykonywania go w specjalnych zabudowach, np. jako opancerzony wóz bankowy, czy chłodnia.

 

Awarie w Volkswagen Caddy

Model jest ciągle udoskonalany, o czym świadczą chociażby dwa face liftingi w trzeciej generacji. Oczywiście, jak w każdym modelu niektóre elementy auta trzeba czasami wymienić. Najnowszy face lifting zaprezentowany w Poznaniu odświeżył zarówno linię nadwozia, wzmocniono atrapę chłodnicy i zderzaki oraz wyposażono deskę rozdzielczą w panel dotykowego systemu multimedialnego. Nie oznacza to, że użytkownicy nie mają na co narzekać. Takie części Caddy, jak świece żarowe trzeba co jakiś czas wymieniać – od czasu do czasu trzeba zamontować nowy rozrusznik, zużywają się również wycieraczki, czy klocki hamulcowe.

 

Oryginalne części zamienne do Volkswagen Caddy

Części samochodowe Caddy przeznaczone do zamontowania w każdym modelu, powinny być z nim całkowicie kompatybilne. Części Volkswagen Caddy z naszej oferty są dopasowane i pochodzą z najlepszego źródła. Zapewnią one autu wysoką jakość użytkowania w każdych warunkach drogowych oraz nie sprawiają kłopotu mechanikom podczas ich wymiany. Są specjalnie dedykowane do konkretnych układów w aucie, dzięki czemu części Economy doskonale współpracują z podzespołami zamontowanymi fabrycznie we wszystkich autach starszych niż cztery lata.

W czasie wymiany jednej bądź większej ilości części w pojeździe Volkswagen Caddy, słusznym wyborem będzie postawienie na standard Economy, ze względu na fakt, iż są one cenionymi częściami zamiennymi. Co więcej, wszystkie nasze produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją, a także zapewniamy stałą fachową pomoc i doradztwo ze strony personelu serwisowego. Wachlarz produktów Economy jest stale powiększany, dlatego warto postawić na nasze części samochodowe Economy Parts. Części z rodziny Economy, dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, dlatego w opozycji do podzespołów oryginalnych warto na nie postawić.

 

Części samochodowe wysokiej jakości

Tylko wysokiej jakości części zamienne są w stanie zapewnić bezproblemową pracę wszystkich podzespołów, ale należy pamiętać, że są to elementy eksploatacyjne i niestety z czasem ulegają zużyciu. Oferujemy części samochodowe Volkswagen Caddy w standardzie Economy, które z powodzeniem zastąpią zużyte elementy, zachowując przy tym przystępną cenę. Oprócz tego, że dostarczamy wysoce kompatybilne części samochodowe takie jak m.in. tarcze i klocki hamulcowe, świece zapłonowe, alternatory, rozruszniki, czy akumulatory i płyny eksploatacyjne, to dodatkowo wprowadziliśmy promocję, dzięki której przy zakupie części można liczyć na ich zamontowanie na terenie całej Polski.

 

Najwyższa jakość części Economy

Wysokiej jakości części zamienne z rodziny Economy, są z pewnością najlepszymi dostępnymi na rynku. Dzięki połączeniu konkurencyjnych cen z trwałością i jakością wszystkich podzespołów, części te posiadają miano niepodważalnych liderów na rynku motoryzacyjnym. Dostępne zestawy klocków hamulcowych, takich jak na przykład model JZW698151AN, odznaczają się systemem hamulcowym ATE i innymi cechami, umożliwiającymi bezpieczną jazdę na drodze. Ponadto, na naszej stronie internetowej umieszczamy praktyczne wskazówki dotyczące eksploatacji akumulatora, wewnętrznej instalacji elektrycznej czy wielu innych elementów samochodu wchodzących w skład jego budowy oraz podstawowego wyposażenia. Świadczy to o profesjonalnym podejściu do klienta i wieloaspektowej dbałości o bezpieczeństwo pojazdu.

 

Konkurencyjne ceny części

Wszystkie części zastępcze z rodziny Economy dostępne są u dealerów w atrakcyjnych cenach, porównując do oryginalnych części samochodowych oraz konkurencyjnych części zamiennych. Dokonując zakupu bestsellera, jakim jest akumulator Economy JZW915105, zaoszczędzona kwota wynosi nawet kilkaset złotych. Takich przypadków jest znacznie więcej, dlatego wybór części Economy jest najlepszym z możliwych. Wszystkie części zamienne Economy do samochodu dostawczego Volkswagen Caddy wykonywane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, co gwarantuje komfort podczas prowadzenia pojazdu.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij