Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Volkswagen Samochody Dostawcze Crafter

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Oferowane przez nas produkty to zamienniki oryginalnych części samochodowych. W naszym asortymencie znajdziesz elementy wszystkich podzespołów: świece zapłonowe, akumulatory, klocki hamulcowe i wiele innych. Ta zakładka zawiera artykuły dopasowane do modelu Volkswagen Crafter.

 

Inne modele marki Volkswagen Dostawcze: Amarok, Caddy, LTTransporter, Crafter T5, Crafter T6.

Pokaż więcej ()

Auto dostawcze oraz lekka ciężarówka, produkowany w trzech rozstawach osi Volkswagen Crafter, jest przedstawiany jako samochód dostawczy klasy wyższej. Produkowany od roku 2006 w Niemczech, wraz z rozpoczęciem wytwarzania drugiej generacji przeniesiony z produkcją do polskiej Wrześni. Wyjątkowością modelu Crafter jest to, że jest on oferowany w ponad 200 wersjach, z czego najpopularniejszymi są modele z podwoziem pod zabudowę, furgon, kombi, oraz skrzyniowe z pojedynczą i podwójną kabiną. Pojazd stylistycznie został upodobniony do popularnego w Polsce Volkswagena Transportera.

 

Awarie w Volkswagen Crafter

Pierwsza generacja auta nie jest już produkowana, ale biorąc pod uwagę fakt, że ostatnie sztuki zjechały z taśm w roku 2016 i że są to auta dostawcze klasy E, długo jeszcze posłużą swoim właścicielom, chociaż będą potrzebowały napraw i konserwacji. Auto nieczęsto się psuje, ale jest chwalone za swoją wysoką funkcjonalność. Do wymiany rozrządu zaleca się zatrudnienie wykwalifikowanego fachowca, gdyż często wówczas dochodzi do niedoróbek, które przeradzają się w awarie sprzęgła, a nawet koła zamachowego. Wymianie podlegają również takie części jak tłumiki, rury wydechowe, czy chociażby wycieraczki, gdyż są elementami, które muszą być wymienione w autach każdej klasy.

 

Oryginalne części zamienne do Volkswagen Crafter

Części samochodowe, aby były wysokiej jakości, muszą pochodzić z dobrego źródła, zapewniającego ich kompatybilność z częściami zamontowanymi w aucie fabrycznie. Części Volkswagen Crafter z naszej oferty spełniają takie warunki, zapewniając sprawność samochodu w każdych warunkach i obciążeniach, na jakie auto tej klasy jest narażone podczas eksploatacji. Ekonomiczne, oryginalne części zamienne z naszej oferty pasują do wszystkich samochodów Caddy wyprodukowanych przed rokiem 2016, a więc starszych niż 4 lata i są specjalnie dedykowane do konkretnych układów w aucie.

 

Wysoka jakość części samochodowych

Części samochodowe Volkswagen Crafter z naszej oferty, to nie tylko wysokiej jakości elementy eksploatacyjne auta, jak wycieraczki, komplety tarcz i klocków hamulcowych, rury wydechowe i tłumiki, czy alternatory oraz rozruszniki, lecz także akumulatory oraz płyny eksploatacyjne, bez których żadne auto nie będzie sprawnie funkcjonować. Części przez nas oferowane są w standardzie Economy, a dodatkowo wprowadziliśmy pakiet promocyjny, który obejmuje części do VW Crafter oraz ich montaż na terenie całej Polski.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Volkswagen Samochody Dostawcze Crafter

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij