Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Seat Cordoba

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Szukasz oryginalnych części samochodowych marki SEAT w niskich cenach? W tej zakładce znajdziesz części do Seat Cordoba: rozruszniki, oleje silnikowe, tarcze hamulcowe i wiele innych.

 

Pozostałe modele SEAT: Alhambra, Altea, Arosa, Ateca, Corrado, Exeo, Ibiza, Inca, Leon, Mii, Toledo.

Pokaż więcej ()

Model Cordoba stał się następcą Malagi – pojawił się na rynku w 1993 roku. Podstawową prezentowaną wersją tego auta był sedan, jednak w 1999 roku pojawiła się także wersja kombi, stanowiąca odpowiednik produkowanego w tym samym czasie Volkswagena Polo trzeciej generacji. Seat Cordoba jest samochodem osobowym segmentu B. Jego drugą i zarazem ostatnią generacją był model zaprezentowany w 2001 roku. Jego miejsce w późniejszym czasie z powodzeniem zastąpił zaprezentowany w 1998 roku Seat Toledo drugiej generacji, który – zaraz obok Ibizy – stał się jednym z najpopularniejszych modeli na rynku polskim.

 

Łatwo dostępne części samochodowe – Seat Cordoba

Dostępność części Cordoba jest bardzo zróżnicowana – o ile w przypadku przeróżnych elementów oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego bez problemu znajdziemy te, które będą dla nas odpowiednie, o tyle dla różnych komponentów mechanicznych tego modelu może to być już dużo bardziej skomplikowane. Seat Cordoba stanowi samodzielnie wersję sedan modelu Ibiza, produkowanego równolegle. Od frontu tych dwóch modeli praktycznie nie da się odróżnić, a główne zmiany ograniczają się właśnie do odmiennej budowy tylnego nadwozia. Druga – najnowsza generacja tego modelu, w przeciwieństwie do poprzedniczki, nie została wyprodukowana w wersji innej, niż czterodrzwiowy sedan. W przypadku pierwszej generacji oferta była wzbogacona dodatkowo o wariant kombi i trzydrzwiowy coupe.

 

Budowa silnika w modelu Cordoba

Jeśli chodzi o budowę silnika, była ona analogiczna do modelu Ibizy produkowanego w tym samym czasie. Wyjątkiem jest tutaj jedynie brak silnika o pojemności 1.8 l. Jednak wszelkie pozostałe, czyli 1.2, 1.4 oraz 1.6 jak najbardziej były dostępne. Na niektórych rynkach możemy się również spotkać z dwulitrową wersją silnika. Mimo pewnych niedogodności, związanych z ubogim wnętrzem oraz małą ilością miejsca na tylnych siedzeniach, samochód jest bardzo doceniany – podobnie jak wszystkie Seaty – ze względu na pewne prowadzenie i dobrej jakości hamulce. Jednocześnie model ten dobrze radził sobie z redukowaniem odczuwanych nierówności na drodze.

 

Części zamienne  – Seat Cordoba

Seat Cordoba nadal jest popularny na terenie Polski, przez co rynek części zamiennych również wydaje się dosyć obszerny. Zamienne części samochodowe Cordoba znajdziemy bez problemu, dostosowane do konkretnej wersji samochodu. Co prawda dużo częściej – przynajmniej w naszym kraju – można spotkać się z pierwszą generacją modelu, jednak nie oznacza to, że pojazd w ciągu ostatnich lat stracił na popularności.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Seat Cordoba

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij