Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Seat Alhambra

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Economy Parts to artykuły motoryzacyjne grupy Volkswagen skierowane do posiadaczy aut starszych niż cztery lata. Znajdziesz tu części do modelu SEAT Alhambra: klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, amortyzatory i wiele innych. Gwarantujemy wysoką jakość i niskie ceny.

 

Posiadamy również części do innych modeli SEAT: Altea, Arosa, Ateca, Cordoba, Corrado, Exeo, Ibiza, Inca, Leon, Mii, Toledo.

Pokaż więcej ()

Seat Alhambra był produkowanym w latach 1996-2020 samochodem osobowym typu VAN klasy średniej. Pierwsza generacja auta powstała w koprodukcji właściciela SEAT-a koncernu Volkswagen AG z Ford Motor Company, co zaowocowało wyprodukowaniem trzech bliźniaczych modeli – Seat Alhambra, Volkswagen Sharan oraz Ford Galaxy. W drugiej generacji pozostały jedynie Alhambra i Sharan. Alhambrę cechuje przede wszystkim to, że jest dostępny w bardzo wygodnej wersji 7-osobowej. Testujący drugą generację auta gotowi byli nadać mu tytuł najlepszego samochodu świata i nazywają autem na dalekie podróże.

 

Awarie w Seat Alhambra

Druga generacja auta jest wygodna i przestronna do tego stopnia, że w wypadku konieczności noclegu w aucie, po złożeniu tylnych foteli zapewnia ono odpoczynek niemalże taki, jak w wozie kempingowym. Jednakże, pomimo komfortu podróży i wspaniałych, panoramicznych szyb (co jest pomocne szczególnie przy podróżach z dziećmi) Alhambra ma swoje minusy. Użytkownicy narzekają m.in. na słabe przewody od klimatyzacji, a także niedostateczną wentylację wewnątrz auta powodującą parowanie szyb, co występuje w wielu samochodach marki Volkswagen i może mieć związek z montowanymi dmuchawami. Również inne części Seat Alhambra, jak zawieszenie i elementy karoserii nie są dostatecznie zabezpieczone przed korozją i dosyć szybko staje się to widoczne.

 

Oryginalne części zamienne Seat Alhambra

Eksploatacja auta, nawet najlepszego, w końcu skutkuje awariami jego podzespołów. Części samochodowe Seat Alhambra zużywają się i nic na to nie poradzimy. Inną sprawą natomiast jest pozyskiwanie części Alhambra ze źródeł, co do których nie ma wątpliwości, że są wiarygodne i dostarczą produkt wysokiej jakości. Przede wszystkim należy zwracać uwagę na to, czy są to oryginalne części zamienne albo w wypadku zamienników – czy są to części kompatybilne z daną generacją, a także przeprowadzanymi face liftingami. Jest to istotne, ponieważ tylko takie podzespoły będą pracować w danym aucie ze stuprocentową wydajnością.

 

Gwarantowana wysoka jakość części samochodowych

Oferujemy części samochodowe Alhambra w standardzie Economy, które z powodzeniem zastępują fabryczne, oryginalne podzespoły. Alternatywa jest ekonomiczna, ale nie gorsza w jakości, a dostarczane komponenty dedykowane są do konkretnych układów auta. Na stronie Economy Parts można znaleźć świece zapłonowe, akumulatory, kolektory wydechowe z turbosprężarką, czy tarcze sprzęgła. Nasza oferta skoncentrowana jest na pojazdach starszych niż 4 lata, a trzeba pamiętać, że druga generacja Seata Alhambra jest na rynku od 2010 roku. Oprócz tego zapraszamy do skorzystania z promocji, która zapewnia oprócz części do Seat Alhambra, także ich montaż na terenie całej Polski.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Seat Alhambra

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij