Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Volkswagen Phaeton

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Części samochodowe do modelu Volkswagen Phaeton to nowoczesne, starannie dobrane i profesjonalnie wyprofilowane akcesoria zapewniające prawidłową pracę pojazdu.

Pokaż więcej ()

Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na zimowe płyny do szyb Economy posiadające różną skalę temperatur oraz pojemność. Do dyspozycji klienta są zarówno warianty o temperaturze minimalnej -15°C, jak i modele o wytrzymałości nawet do -21°C. W odpowiedzi na potrzeby klientów płyny te dostępne są w różnych pojemnościach: 1l, 3l, 5l, a nawet 199l. Zimowe płyny do szyb sprawdzą się przy utrzymaniu czystości przedniej szyby nawet w trudnych warunkach pogodowych. Doskonale poradzą sobie z zabrudzeniami powstałymi na skutek niekorzystnych warunków klimatycznych (np. deszczu, śniegu, wiatru), a także innymi nieczystościami takimi jak kurz czy piach. Powstająca przy aplikacji produktu warstwa ochronna nie pozostawia widocznych plam i zacieków oraz minimalizuje możliwość powstania śladów ponownego osadzania się brudu. Zimowe odmiany płynów do szyb Economy zapewniają bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach. Ich wysoka trwałość gwarantuje skuteczną pracę spryskiwaczy nawet przy częstym stosowaniu, co jest niezwykle ważne w sytuacjach konieczności mycia czy odmrażania szyby. 

 

Części do samochodu Volkswagen Phaeton to również wysokiej jakości zimowe koncentraty do szyb Economy przeznaczone do czyszczenia szyb w bardziej ekstremalnych warunkach. Ich płynna konsystencja pozwala zachować trwałość podczas największych mrozów, zachowując swoją funkcjonalność w temperaturach sięgających nawet -50°C. Koncentraty cechuje łagodna, przezroczysta forma płynu, dzięki czemu nie wpływają one na zmniejszenie widoczności. Środki te z uwagi na ich skondensowanie dostępne są w dwóch pojemnościach: 0,25l oraz 1l. Zimowe koncentraty do szyb zbudowane są z nano-cząsteczek pozwalających na większą dokładność i szybkość aktywizacji w porównaniu do klasycznych płynów. Metoda pracy, zgodnie z nowoczesnymi trendami nanotechnologii, zapewnia właściwości, dzięki którym możliwe jest ograniczenie zużycia płynu. Koncentrat może być użytkowany w bezpośrednim kontakcie z gumą, tworzywem sztucznym bądź lakierem. Regularne korzystanie z koncentratów do szyb o wysokiej skuteczności nie wpływa na odkształcenia, zarysowania czy odbarwienia pozostałych części pojazdu i karoserii. Warto jednak pamiętać o przechowywaniu środków w odpowiednich warunkach i stosowaniu ich według wskazanych wytycznych.

 

Posiadając pojazd Volkswagen Phaeton, warto wyposażyć się także w akumulator Economy ze wskaźnikiem stanu naładowania (300 DIN, 61 Ah). Urządzenie to w wysokim stopniu usprawnia wydajność jednostki napędowej i służy jako podstawowe źródło zasilania pojazdu. Staranna konstrukcja i nowoczesny profil zapewniają płynność i stabilność użytkowania w zmiennych warunkach pracy. Akumulator wyposażony jest we wskaźnik naładowania, dzięki czemu możliwa jest bezpieczna i systematyczna kontrola urządzenia. Pomoże to uniknąć nieprzyjemnych skutków związanych z brakiem możliwości uruchomienia pojazdu lub nawet problemu całkowitego rozładowania akumulatora. Akumulator ze wskaźnikiem naładowania działa na bazie ogniw, posiadających w swoim składzie elektrolit kwasowy. Ogniwa mają dodatnie i ujemne elektrody, które na skutek reakcji z elektrolitem (roztwór wodny kwasu siarkowego) mogą powodować spadek jego gęstości i stężenia. Dochodzi wtedy do rozładowania baterii, co można bez problemu zdiagnozować za pomocą szybkiego i sprawnego wskaźnika. Konieczność przeglądu stanu baterii oraz możliwość natychmiastowej reakcji może sprawdzić się przy długich podróżach, zwłaszcza w niekorzystnych warunkach pogodowych. Oprócz dokładności w określaniu poziomu energii, akumulator odznacza się trwałością konstrukcji oraz łatwością obsługi. Co więcej, urządzenie (w zależności od preferencji i wygody) można wyposażyć w kompatybilne wskaźniki bądź zegarki sygnalizujące stan baterii przy użyciu technologii LCD lub LED.     

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Volkswagen Phaeton

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij