Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru JZW698601AT

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Skuteczna praca układu hamulcowego to podstawowy gwarant bezpieczeństwa dla osób uczestniczących w ruchu drogowym. Na komponenty hamulcowe, podczas intensywnej eksploatacji samochodu, działają niekiedy ekstremalnie duże siły. Z czasem poszczególne elementy układu podlegają zużyciu. Komponentem szczególnie narażonym na mocne naciśnięcie pedału hamulca są tarcze oraz klocki hamulcowe. Podczas hamowania klocki zaciskają się na tarczach, doprowadzając do wytworzenia dużego tarcia i skokowego wzrostu temperatury. Oznacza to, że użytkownik powinien zwrócić szczególną uwagę na ich rzeczywisty stan techniczny.

Warto dbać o stan układu hamulcowego, gdyż w wielu przypadkach jakość hamowania jest czynnikiem kluczowym, decydującym o tym czy dojdzie do kolizji, czy jednak uda się bezpiecznie wyhamować przed przeszkodą. Zestaw tarcz i klocków hamulcowych, umieszczonych w katalogu pod numerem JZW698601AT, to w pełni kompletny pakiet przeznaczony do zastosowania na jedną oś pojazdu. Zestaw pasuje do wielu samochodów marki Volkswagen. Aby dobrać konkretną część do poszczególnego typu pojazdu warto skonsultować się z dealerem, który pomoże wybrać w pełni pasujący komponent. Są to części w pełni zweryfikowane, certyfikowane i zdolne do użytkowania w warunkach europejskich.

W skład zaprezentowanego zestawu o numerze katalogowym JZW698601AT wchodzą dwie sztuki klocków hamulcowych dwuczęściowych oraz dwie tarcze hamulcowe. Komponenty mogą być zastosowane zarówno na oś przednią pojazdu, jak i na oś tylną. Są to części w pełni użyteczne, nowe i bezpieczne w codziennej eksploatacji. Klocki hamulcowe zostały wyposażone w czujnik zużycia, który powiadomi kierującego o potrzebie dokonania kontroli ich stanu. Tarcze hamulcowe posiadają wydrążone fabrycznie otwory, które skutecznie odprowadzają ciepło wytworzone podczas zacisku klocków na metalowej części. Są to komponenty lekkie, przeznaczone do wielu pojazdów marki Volkswagen. Odznaczają się wysoką sprawnością działania, gwarantując bezpieczeństwo hamowania w każdych warunkach drogowych.

Pokaż więcej ()
Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij