Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru 7h0698451c

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Klocki hamulcowe powinny zapewniać skuteczne i bezpieczne hamowanie. To właśnie tym powinniśmy kierować się przy wyborze klocków hamulcowych. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo, warto zwrócić uwagę na jakość wykonania produktu i ich funkcjonalność. Klocki, które nie piszczą i nie pylą, z pewnością sprawią, że jazda będzie przyjemniejsza.

Klocki hamulcowe należy wymieniać regularnie, ponieważ okładzina ścierna odpowiedzialna jest za jakość hamowania i po określonym przebiegu (w zależności od stylu jazdy może to być 20 000 km lub nawet 40 000 km) traci swoje właściwości. Wymiany powinniśmy dokonać w momencie, gdy okładzina osiągnie grubość mniejszą niż 3 mm lub zauważymy nierównomierne zużycie klocków hamulcowych.

Aby na bieżąco kontrolować stan zużycia klocków hamulcowych, warto wybrać klocki hamulcowe ze wskaźnikiem zużycia o numerze katalogowym 7H0698451C. Ułatwi to kontrolę nad grubością okładziny i sprawi, że dzięki kontrolce na desce rozdzielczej w momencie zużycia klocków hamulcowych nie przegapimy wizyty w warsztacie samochodowym celem ich wymiany.

Pokaż więcej ()
Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij