Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru 7e0819631

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Jazda samochodem powinna być przyjemna i dawać dużo satysfakcji. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Wpływ na doświadczenia podczas jazdy mają przede wszystkim warunki drogowe – na przykład nieprzyjemne zapachy z otoczenia. Często nawet szczelne zamknięcie wszystkich okien nie jest w stanie zlikwidować takich niedogodności. Dzieje się tak, ponieważ filtr powietrza wyłapuje jedynie cząsteczki stałe i zanieczyszczenia – nie zapachy.

Wkład filtra z filtrem zapachów o numerze seryjnym 7E0819631 rozwiązuje kwestię wszelkich, nieprzyjemnych woni raz na zawsze. Wystarczy go zamontować i można cieszyć się świeżym powietrzem we wnętrzu pojazdu. Bez względu na to, czy samochód akurat stał na studzience czy przejeżdżaliśmy obok gospodarstwa rolnego. Wkład filtra z filtrem zapachów hamuje wszystkie niepożądane zapachy i zapewnia Ci najwyższy komfort jazdy.

Pokaż więcej ()

Filtr powietrza jest bardzo ważnym elementem wyposażenia samochodu. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Od niego zależy prawidłowa wentylacja, a od niej z kolei, komfort jazdy. Na komfort jazdy wpływają również doznania zapachowe, które nie zawsze są przyjemne. Zapachy z otoczenia zewnętrznego potrafią dostać się do auta, mimo zamkniętych szyb. Dla przyjemniejszej jazdy, najlepiej zadbać o wyposażenie swojego samochodu w nowy filtr powietrza z filtrem zapachów o numerze katalogowym 7E0819631.

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij