Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru 03D903025JX

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.
Pokaż więcej ()

Wysokiej klasy zamiennik źródła prądu

Poszukując sprawdzonych części do samochodów grupy Volkswagen, takich jak alternator warto postawić na economy-parts. W naszej wyszukiwarce oferujemy wysokiej jakości podzespoły, które idealnie pasują do pojazdów czteroletnich. 

Do jakich samochodów?

Dostępny produkt sprzedawany jest dla wielu modeli aut. To alternator JZW903021NX, który odpowiada na zapotrzebowanie energii elektrycznej przez wymagające jednostki napędowe instalowane w niemieckich środkach transportu. Jest zamiennikiem produktu 03D903025JX. Swoje zalety ukazuje w modelach Fox i Polo. Świetnie współpracuje z tymi małymi przedstawicielami marki Volkswagen. Popularne auta Seata także mogą być wyposażone w ten rodzaj prądnicy. Montowana jest ona w Toledo, Ibizie i Cordobie. Swoimi właściwościami pasuje również do Skody Fabii i Roomster.

Działanie i zastosowanie alternatora od economy-parts

Sprzedawany alternator od economy-parts zamienia energią mechaniczną na prąd powstałą przez podłączony do niego silnik. Za pomocą paska wieloklinowego przekazywana jest energia potrzebna do kręcenia elektromagnesem. Jest to szybki proces, który pozwala na zaopatrzenie samochodów w odpowiednią ilość prądu. Pojazdy Volkswagena, Seata czy Skody wymagają energii do bieżącego zasilania podzespołów oraz do przechowywania jej w akumulatorze. Alternator ten wytwarza pole magnetyczne za pomocą stojanu i wirnika.

Rodzaje alternatorów

W świecie motoryzacyjnym można wyróżnić trzy rodzaje alternatorów. Występują jako kompaktowe, kompaktowe sterowane za pomocą komputera i tradycyjne. Oferowany w economy-parts produkt należy do kompaktowych alternatorów połączonych z komputerem. Daje to przewagę w szybszym wykrywaniu usterek związanych z całą elektryką pojazdu. Jednostka sterująca zasięga informacji poprzez zmienne napięcie w instalacji. Jeśli wykryje jakieś uchybienia w pracy urządzeń, natychmiast wyświetla komunikat na monitorze. Kierowca od razu jest informowany o usterce i może szybko naprawić lub wymienić zepsutą część.

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij