Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Volkswagen Touareg

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Tworzymy tańsze odpowiedniki oryginalnych części motoryzacyjnych – klocki hamulcowe, świece zapłonowe, paski rozrządu, oleje silnikowe i wiele innych. W tej zakładce znajdziesz zamienniki części dopasowanych do modelu Volkswagen Touareg.

 

Inne modele Volkswagen: Beetle, Beetle Cabrio, Bora, e-Golf, Eos, Fox, Golf, Golf Cabriolet, Golf Plus, Golf Sportsvan, Golf/Jetta, Jetta, Lupo, New Beetle, Passat, Passat CC, Passat Variant, Polo, Scirocco, Sharan, Tiguan, Touran, up!

Pokaż więcej ()

Volkswagen Touareg to samochód osobowy typu SUV. W 2018 roku pojawiła się w sprzedaży już trzecia generacja tego pojazdu. Touareg jest oparty na tej samej ramie samochodowej, co Porsche Cayenne. Taka konstrukcja wymaga niezawodnych części samochodowych do Touarega. Muszą one spełniać szereg wymogów związanych z terenowym przeznaczeniem pojazdu. Ponadto – muszą być w pełni kompatybilne z mechaniką wozu, bez względu na rok jego produkcji.
 
Sam samochód, podobnie jak części z nim kompatybilne, rozpoczęto produkować w 2002 roku. Z tego względu wiele egzemplarzy auta ma już za sobą sporo lat. W ich przypadku mało opłacalna jest inwestycja w nowe, oryginalne części samochodowe Touareg. Jakie są alternatywy?
 

Części zamienne od Economy Parts – części samochodowe Volkswagen Touareg

Części Economy Parts nie są wyrobami oryginalnymi. Wielokrotnie udało się jednak potwierdzić, że poziom ich kompatybilności z mechaniką dedykowanych pojazdów jest niemal równy względem komponentów oryginalnych. Co to oznacza w praktyce?
 
Mniej więcej tyle, że za znacznie niższą cenę otrzymują Państwo części zamienne, które zapewniają zbliżony poziom funkcjonalności, co ich oryginalne odpowiedniki od producenta auta. Różnica między komponentami oryginalnymi Volkswagen Touareg, a częściami zamiennymi Economy Parts jest prawie niezauważalna. Tym bardziej w przypadku starszych aut, których konstrukcja uniemożliwia wykorzystanie całkowitego potencjału nawet perfekcyjnie skrojonych części.
 
Wynika to z faktu, iż niektóre elementy auta po pewnym czasie nie gwarantują już takiej wydajności i efektywności, co jeszcze kilka lat temu. Do takich aut nie zawsze opłaca się kupować części oryginalne, ponieważ i tak w szybkim tempie mogą zużyć się one na tyle, że będą działać jak zamienniki lub starsze elementy.
 

Jak oszczędzić sobie niepotrzebnych wydatków na zakup części samochodowych? Odpowiedź to Economy Parts

Dla tych z Państwa, którzy szukają realnej i niezawodnej alternatywy dla oryginalnych części samochodowych Touareg – specjalnie stworzyliśmy komplet dedykowanych temu modelowi komponentów. Są to najróżniejsze produkty, takie jak klocki hamulcowe, sprężarka do klimatyzacji, akumulator czy filtr powietrza.
 
Wszystkie produkty Economy Parts można zakupić w punktach dystrybucji na terenie całej Polski. Wybierając części samochodowe Touareg spod szyldu Economy Parts, stawiają Państwo na jakość, oszczędność i niezawodność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą części Touareg – samochodu marki Volkswagen.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Volkswagen Touareg

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij