Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Volkswagen Polo

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.
Pokaż więcej ()

Pierwszy model samochodu Volkswagen Polo został oficjalnie zaprezentowany w 1975 roku, jednak jego historia zaczęła się już cztery lata wcześniej. Inżynierowie firmy Volkswagen otrzymali wówczas zlecenie, aby skonstruować jak najdłuższy pojazd przy zachowaniu najniższej możliwej wagi. Początkowo samochód zadebiutował objęty patronatem marki Audi, jako model 50 – ten jednak został wkrótce wycofany z linii produkcyjnej, ze względu na zbyt wysoką cenę zakupu. Tańszą alternatywą Audi 50 okazał się właśnie Volkswagen Polo I, który co prawda prezentował nieco uboższe wyposażenie, był jednak o wiele tańszy. Oprócz niewielkich detali model z 1975 roku nie różnił się zbytnio od swojego pierwowzoru.

 

Historia – jak Volkswagen Polo wygląda współcześnie?

Obecnie na rynku dostępna jest już szósta generacja tego modelu, która zadebiutowała w 2017 roku. Samochód zbudowano na bazie tej samej płyty podłogowej, która została wykorzystana do produkcji piątej generacji pojazdu Seat Ibiza. Najpopularniejszymi w Polsce są generacja trzecia i czwarta. Jeśli zaś chodzi o części VW Polo – są one powszechnie dostępne na naszym rodzimym rynku. Wynika to przede wszystkim z tego, że auto należy do jednego z najpopularniejszych modeli, które możemy spotkać na naszych drogach.

 

Co w przypadku awarii? Części samochodowe Volkswagen Polo

Każde auto może ulec awarii – często w takiej sytuacji pojawia się potrzeba zakupu nowych komponentów i wymiany ich. Całe szczęście, ze względu na popularność tego modelu w Polsce, również części VW Polo są bardzo łatwo dostępne. Zarówno jeśli chodzi o oryginalne części zamienne czy nieco tańsze alternatywy – bez problemu powinniśmy je znaleźć na rynku. Pod względem kompatybilności oczywiście najlepiej wypadają elementy dostarczone przez oryginalnego producenta, jednak ze względu na mało skomplikowaną konstrukcję auta, zamienniki nie odbiegają od nich w zbyt dużym stopniu.

 

Części Economy – funkcjonalność i oszczędność

Prezentowane przez nas części do Volkswagena Polo spełniają wszelkie standardy jakości. Pod kątem kompatybilności z tym modelem dorównują one oryginalnym komponentom. Bez obaw mogą być stosowane jako tańsza alternatywa, w przypadku, gdy nie możemy z jakichś względów zdecydować się na zakup oryginalnych części. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć pełną sprawnością pojazdu bez względu na okoliczności.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Volkswagen Polo

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij