Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Volkswagen Polo

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

W tej zakładce znajdziesz produkty dopasowane do modelu Volkswagen Polo – wysokiej jakości oleje silnikowe, świece zapłonowe, części układu hamulcowego i wiele innych. Economy Parts to oferuje części samochodowe najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z fachowej pomocy doradcy serwisowego w zakresie doboru części do Twojego samochodu Volkswagen Polo.

Pokaż więcej ()

Volkswagen Polo jest pojazdem osobowym zaliczanym do szerokiego autosegmentu B, który produkcję rozpoczął już w roku 1975 pod szyldem niemieckiej marki Volkswagen. Pierwsza generacja pojazdu, cechowała się czterocylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 0.9 oraz mocy 40 KM. Dzisiaj samochód ten znany jest pod szóstą generacją, która premierę miała w roku 2017.

Pierwszy model samochodu Volkswagen Polo został oficjalnie zaprezentowany w 1975 roku, jednak jego historia zaczęła się już cztery lata wcześniej. Inżynierowie firmy Volkswagen otrzymali wówczas zlecenie, aby skonstruować jak najdłuższy pojazd przy zachowaniu najniższej możliwej wagi. Początkowo samochód zadebiutował objęty patronatem marki Audi, jako model 50 – ten jednak został wkrótce wycofany z linii produkcyjnej, ze względu na zbyt wysoką cenę zakupu. Tańszą alternatywą Audi 50 okazał się właśnie Volkswagen Polo I, który co prawda prezentował nieco uboższe wyposażenie, był jednak o wiele tańszy. Oprócz niewielkich detali model z 1975 roku nie różnił się zbytnio od swojego pierwowzoru.

 

Historia – jak Volkswagen Polo wygląda współcześnie?

Obecnie na rynku dostępna jest już szósta generacja tego modelu, która zadebiutowała w 2017 roku. Pojazd w najnowszej odsłonie odznacza się nową płytą podłogową MQB A0, która została wykorzystana również do produkcji piątej generacji pojazdu Seat Ibiza, reflektorami przednimi wykonanymi w technologii LED oraz mocniej zaakcentowaną linią nadwozia. Najpopularniejszymi w Polsce są generacje trzecia i czwarta. Jeśli zaś chodzi o części VW Polo – są one powszechnie dostępne na naszym rodzimym rynku. Wynika to przede wszystkim z tego, że auto należy do jednego z najpopularniejszych modeli, które możemy spotkać na naszych drogach.

 

Usterki w samochodzie Volkswagen Polo

Samochód Volkswagen Polo nie jest wolny od wszelkich usterek, z których najczęstszymi są awarie instalacji elektrycznej, problemy z alternatorem czy z modułem przełączników. Słabą stroną pojazdu jest również elektrohydrauliczne wspomaganie pojazdu, które stosunkowo często ulega awariom. Volkswagen Polo, mimo dobrego zabezpieczenia przed rdzą czy korozją, ulega temu czynnikowi w miejscu układu wydechowego. W przypadku wymiany jednej bądź większej ilości części, najlepszym wyborem będzie zakup oryginalnych części zamiennych Economy.

 

Co w przypadku awarii? Części samochodowe Volkswagen Polo

Każde auto może ulec awarii – często w takiej sytuacji pojawia się potrzeba zakupu nowych komponentów i ich wymiany. Całe szczęście, ze względu na popularność tego modelu w Polsce, również części VW Polo są bardzo łatwo dostępne. Zarówno jeśli chodzi o oryginalne części zamienne, jak i nieco tańsze alternatywy – bez problemu powinniśmy je znaleźć na rynku. Pod względem kompatybilności oczywiście najlepiej wypadają elementy dostarczone przez oryginalnego producenta, jednak ze względu na mało skomplikowaną konstrukcję auta, wysokiej jakości zamienniki są również bardzo dobrym wyborem.

Volkswagen Polo, tak samo jak każdy inny pojazd miejski, wraz z czasem spędzonym na drodze ulega konsekwentnej eksploatacji i różnym awariom. W takim przypadku, konieczna jest naprawa bądź wymiana części na nowe. Komponentami zapewniającymi najwyższą jakość wykonania w połączeniu z konkurencyjną ceną, są podzespoły z rodziny Economy. Dedykowane części zamienne, takie jak na przykład tarcza hamulcowa wentylowana czy zestaw klocków hamulcowych, sprawdzą się najlepiej do samochodu, jakim jest Volkswagen Polo, i zapewnią długotrwałe bezpieczeństwo podczas jazdy.

 

Części Economy – funkcjonalność i oszczędność

Prezentowane przez nas części do Volkswagena Polo spełniają wszelkie standardy jakości. Pod kątem kompatybilności z tym modelem dorównują one oryginalnym komponentom. Bez obaw mogą być stosowane jako tańsza alternatywa, w przypadku, gdy nie możemy z jakichś względów zdecydować się na zakup oryginalnych części. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć pełną sprawnością pojazdu bez względu na okoliczności.

 

Wysoka jakość części samochodowych

Podczas wymiany jednej bądź większej ilości części samochodowych do pojazdu Volkswagen Polo starszego niż 4 lata, warto postawić na standard Economy, ze względu na fakt, iż są one wysokiej jakości, sprawdzonymi i cenionymi częściami zamiennymi. Komponenty takie jak akumulator, alternator, rozrusznik czy zestaw tarcz i klocków hamulcowych wyprodukowane jako części Economy, odznaczają się najwyższą jakością wykonania w porównaniu z innymi podzespołami. Co więcej, wszystkie nasze produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją, a także zapewniamy stałą fachową pomoc i doradztwo ze strony personelu serwisowego. Wachlarz produktów Economy jest stale powiększany, dlatego warto postawić na nasze części samochodowe.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Volkswagen Polo

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij