Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Volkswagen Jetta

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Gwarantujemy wysoką jakość i niskie ceny. Dzięki nowoczesnej technologii, jesteśmy w stanie zaproponować wysokiej jakości zamienniki oryginalnych części motoryzacyjnych, za stosunkowo niską cenę. W tej zakładce znajdziesz części dopasowane do modelu Volkswagen Jetta.

 

Inne modele Volkswagen: Beetle, Beetle Cabrio, Bora, e-Golf, Eos, Fox, Golf, Golf Cabriolet, Golf Plus, Golf Sportsvan, Golf/Jetta, Lupo, New Beetle, Passat, Passat CC, Passat Variant, Polo, Scirocco, Sharan, Tiguan, Touareg, Touran, up!

Pokaż więcej ()

Volkswagen Jetta jest samochodem osobowym, który zaliczany jest do klasy kompaktowej. To niemieckie auto po raz pierwszy zaprezentowano w 1979 roku podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Zamysłem powstania tego modelu było stworzenie sedana dla niezwykle popularnego wówczas modelu Golfa I. Samochody wizualnie różniły się znacząco przede wszystkim kształtem reflektorów, które w Jettcie są prostokątne, co stało się cechą charakterystyczną tego modelu.

 

Części Volkswagen Jetta na każdą usterkę

Volkswagen Jetta obecnie jest dostępny w VII generacji, jednak, po raz pierwszy nie jest ona dostępna w Europie. Najnowszy model przygotowany jest pod wymagania amerykańskiego rynku, dlatego jego podstawę stanowi płyta podłogowa MQB. Targi w Chicago w 2019 roku były momentem premiery sportowej wersji Jetty- GLI, która została wyposażona w silnik 2.0. l, który może poszczycić się mocą 230 KM. Najnowsza wersja może posiadać naprawdę bogate wyposażenie dodatkowe np.: podświetlenie wewnętrzne pojazdu całkowicie wykonane w technologii LED, czy wentylowane fotele z możliwością ich podgrzania, wspomaganie cofania, czy zaawansowany system audio.

 

Najwyższej jakości części samochodowe Jetta

Jetta uchodzi w swojej klasie za auto bezawaryjne, jednak podczas dłuższego użytkowania zawsze przychodzi moment, że części samochodowe wymagają wymiany. Długa eksploatacja każdego auta niesie ze sobą konieczność napraw, jest to nieuniknione. Warto zadbać o to, by części samochodowe do samochodu Jetta były najwyższej jakości, w pełni kompatybilne z elementami oryginalnymi, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że naprawa jest skuteczna. Montaż części zamiennych wysokiej jakości jest bardzo ważny, ponieważ da nam poczucie bezpieczeństwa – sprawne auto, to bezpieczne auto.

 

Oryginalne części zamienne gwarancją najwyższej jakości

Części samochodowe VW Jetta, które proponujemy, spełniają wszystkie normy jakościowe. Jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze zamienniki, które z powodzeniem zastąpią części oryginalne. Nasz asortyment dowodzi, że części Jetta, będące komponentami zastępczymi mogą dorównywać zużywalnością i trwałością częściom oryginalnym. Dzięki temu przeprowadzenie koniecznych napraw nie zrujnuje naszego budżetu, a my w użytkowaniu nie odczujemy, że zastosowany został element zastępczy. Komponenty, które dostarczamy dedykowane są konkretnym układom są to m.in.: klocki, szczęki i tarcze hamulcowe, rury wydechowe z filtrem cząsteczek stałych.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Volkswagen Jetta

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij