Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do Volkswagen Bora

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Tworzymy części do samochodów marki Volkswagen. Nasze produkty wyróżnia wysoka jakość i niska cena. Program Economy Parts skierowany jest do właścicieli aut starszych niż 4 lata i stanowi świetną alternatywę do oryginalnych części motoryzacyjnych. W tej zakładce znajdziesz części dopasowane do modelu Volkswagen Bora.

 

Inne modele Volkswagen: Beetle, Beetle Cabrio, e-Golf, Eos, Fox, Golf, Golf Cabriolet, Golf Plus, Golf Sportsvan, Golf/Jetta, Jetta, Lupo, New Beetle, Passat, Passat CC, Passat Variant, Polo, Scirocco, Sharan, Tiguan, Touareg, Touran, up!

Pokaż więcej ()

Volkswagen Bora to de facto nazwa występująca równolegle do Volkswagena Jetta i występująca jedynie w Europie, od czwartej generacji jetty, czyli od roku 1995. Model nie występuje również już w Europie od 2005 roku, ale nadal jest produkowany pod nazwą Jetta  albo Bora Classic na rynki południowoamerykańskie i od roku 2018 w siódmej generacji modelu pierwotnego. Jest autem osobowym klasy niższej średniej i występuje w nadwoziach sedan oraz kombi. Model Bora powstał w oparciu o model Golfa IV, więc części Bora pochodzą w dużej mierze od Golfa. Bora jest po prostu ładniejszą i lepiej wyposażoną wersją.

 

Awarie w Volkswagen Bora

Na początku produkowano jedynie sedana w wersji Bora, ale potem zdecydowano o uczynieniu z auta samochodu rodzinnego i przyjaznego. Zdecydowano się więc dodać do oferty kombi i ta wersja nadwozia stała się najbardziej popularna. Od rodzimego Golfa odróżniało ją natomiast lepsze wykonanie i zaokrąglone elementy karoserii, dzięki czemu model był łatwo rozpoznawalny. Ponadto Bora to znacznie podniesiony komfort jazdy, poprzez zastosowanie gumowych elementów zawieszenia oraz poprawieniu sztywności karoserii. Nie oznacza to jednak, że auto jest bez wad. W VW Bora pojawiają się np. wycieki, wynikające z problemami podczas zmiany przełożeń. Sprzęgło regulowane jest przez pompę i siłownik, co z czasem powoduje wycieki, zużyciu ulega również w silnikach diesla koło dwumasowe.

 

Oryginalne części zamienne do Volkswagen Bora

Części samochodowe Bora, pomimo pochodzenia od jednego producenta, nie powinny być jednak aplikowane z Golfa. Części Volkswagen Bora są przede wszystkim odpowiedniej jakości i są specjalnie dedykowane do tego modelu auta. Trzeba również brać pod uwagę to, z jakiego źródła części VW Bora pochodzą, gdyż tylko dobrej jakości podzespoły są w stanie zapewnić autu równomierną i komfortową pracę. Jeżeli części samochodowe VW Bora nie zostaną dopasowane idealnie do pozostałych podzespołów auta, będą je po prostu uszkadzać i naprawa, która miała podnieść jakość użytkowania auta, tylko pogorszy jego stan.

 

Wysoka jakość części samochodowych

Oferujemy części samochodowe Volkswagen Bora, które idealnie zastępują fabrycznie montowane w aucie podzespoły. Oryginalne części zamienne w standardzie Economy zastąpią zużyte komponenty przy zachowaniu przystępnej ceny. Dostarczamy części samochodowe dedykowane do konkretnych modeli samochodów zgodnie z ich przeznaczeniem, a w naszej ofercie znaleźć można m.in. amortyzatory gazowe, świece zapłonowe, tarcze i klocki hamulcowe, jak i tłumiki. Ze względu na fakt, że nasza oferta jest kierowana do posiadaczy aut starszych niż czteroletnie, części zamienne do samochodu Bora doskonale się w tę ofertę wpasowują. Oprócz tego zapraszamy do promocji, która zapewnia montaż naszych części do aut na terenie całej Polski.

Wykaz części oryginalnych przypisanych do Volkswagen Bora

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij