Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru JZW998002F

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Wycieraczki samochodowe poprawiają komfort widzenia przez przednią oraz tylną szybę, zgarniając zalegający śnieg, krople deszczu i zanieczyszczenia. Jeśli wycieraczki są zużyte, ich sprawność działania znacząco się pogarsza, doprowadzając bardzo często do rozmazywania się brudu na szybie pojazdu. Każde przesunięcie się poniszczonych wycieraczek po szkle generuje także ryzyko zarysowań, jeśli warstwa gumowa jest nadmiernie zużyta. Pióra, które zostały wyeksploatowane, zaczynają pracować głośniej i nie są w stanie zgarniać wody z powierzchni. Warto, co kilka miesięcy, sprawdzać stan wycieraczek i w razie konieczności dokonać wymiany piór na nowe.

Zestaw piór wycieraczek ze spoilerem dostępny w katalogu firmowym pod numerem JZW998002F to gwarancja sprawnego i skutecznego zbierania wody i zanieczyszczeń z powierzchni szyb pojazdu. Są to części w wariancie ekonomicznym, które pasują do większości pojazdów marki Volkswagen. Co ważne, oficjalna grupa Volkswagen zatwierdziła ten komponent jako w pełni bezpieczny i skuteczny – mimo, że stanowi zamiennik oryginału. Wybór zaprezentowanych wycieraczek ze spoilerem to szansa na zaoszczędzenie nawet kilkudziesięciu procent na zestawie. Co ważne, wycieraczki są w pełni sprawne, zawsze fabrycznie nowe i równie funkcjonalne, co oryginalne odpowiedniki. Spoiler na piórach dociska komponent do szyby, zapewniając bardzo dobre zgarnianie wszystkich, nawet bardzo małych, zabrudzeń.

Wycieraczki są szczególnie mocno eksploatowane i niszczone w okresie zimowym. Nierzadko warstwa gumowa piór przymarza do szyby, znacząco degenerując swoją strukturę. Warto, już na początku wiosny, zadbać o wymianę piór na nowe, w pełni sprawne egzemplarze. Zestaw piór wycieraczek ze spoilerem o numerze katalogowym JZW988002F to szansa na zwiększenie bezpieczeństwa na drodze, dzięki zawsze czystej i przejrzystej szybie. Dzięki sprawnym częściom komfort użytkowania pojazdu wzrasta, niwelując tym samym ryzyko wystąpienia przykrych sytuacji na drodze, spowodowanych słabą widocznością przez szybę przednią lub tylną pojazdu.

Pokaż więcej ()
Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij