Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru JZW915105E

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Akumulator to bardzo ważny komponent pojazdów mechanicznych, który gwarantuje sprawne działanie wielu urządzeń elektrycznych. Sprawny akumulator jest w stanie zasilić poszczególne funkcjonalności pojazdu, m.in. reflektory, wentylatory czy klimatyzację. W przypadku zużycia akumulatora występują problemy z uruchomieniem samochodu. Wzmożona praca urządzeń pokładowych może sprawić, że uszkodzony akumulator nie będzie odpowiednio wydajnie zasilać poszczególnych układów, przez co samochodów odmówi posłuszeństwa. To szczególnie niebezpieczna sytuacja, gdy jesteśmy podczas długiej podróży, czy też chcemy korzystać z auta niezawodnego w każdej sytuacji.

Akumulator ze wskaźnikiem stopnia naładowania 420 DIN, 95 Ah to urządzenie samochodowe dostępne pod numerem katalogowym JZW916105E. Komponent pasuje to wielu pojazdów osobowych i dostawczych marek: Skoda, SEAT i Volkswagen, zapewniając niezawodne zasilanie poszczególnych funkcji pojazdu. Zaprezentowany komponent stanowi w pełni zweryfikowany i fabrycznie nowy akumulator zamienny, zatwierdzony przez firmę Volkswagen. Jest to produkt typu economy, który można nabyć w niższej cenie, niż jego oryginalne odpowiedniki. Pod katem użyteczności akumulator nie odstaje od tego typu komponentów, zapewniając skuteczne zasilanie i niezawodną pracę w niemal każdych warunkach eksploatacyjnych.

Akumulator ze wskaźnikiem stopnia naładowania zamieszczony w katalogu o sygnaturze JZW915105E pozwala skutecznie ostrzec użytkownika przed zbyt niskim poziomem naładowania. To cenna funkcja, która pozwala kierującemu na zorientowanie się, czy pojazdem można bezpiecznie poruszać się, bez wystąpienia ryzyka całkowitego rozładowania baterii. Warto weryfikować sprawność swojego akumulatora, który jest szczególnie obciążony w okresie zimowym i letnim. Wybierając nowy produkt właściciel pojazdu zwiększa pewność i komfort użytkowania samochodu osobowego lub dostawczego. Co ważne, zaprezentowany produkt jest w pełni zweryfikowanym produktem, zatwierdzonym przez markę Volkswagen.

Pokaż więcej ()
Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij