Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru JZW819653C

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Filtr powietrza wlatującego do kabiny samochodowej określany jest bardzo często mianem filtra kabinowego. To komponent, który zabezpiecza wnętrze pojazdu przed wnikaniem zanieczyszczonego powietrza do wnętrza pojazdu. Dzięki warstwie filtrującej wszelkiego rodzaju cząstki stałe są blokowane i separowane od przedostania się do kabiny kierowcy. Zużyty filtr będzie generował nie tylko nieprzyjemny zapach, ale nie będzie w stanie skutecznie przepuszczać wystarczającej ilości powietrza. To skutkuje pogorszeniem się jakości pracy dmuchawy. W okresie zimowo-wiosennym tego typu problem skutkuje permanentnie zaparowanymi szybami i słabą wydajnością ogrzewania samochodowego.

Wkład filtra z filtrem zapachów o numerze katalogowym JZW819653C to warstwa ochronna, która zapewnia separację wszelkich niepożądanych cząstek przed dostaniem się do wnętrza wentylacji. Komponent zapewnia skuteczną pracę wentylatorów pojazdu, dostarczając do wnętrza kabiny odpowiednią ilość powietrza. Co ważne, specjalna struktura filtra redukuje niekorzystne zapachy, dzięki czemu powietrze jest pozbawione odoru paliwa i innych przypadkowych zapachów pojawiających się na trasie przejazdu. Wkład do filtra pochłania niebezpieczne cząstki ozonu, związki siarki i innych szkodliwych składników chemicznych, zapewniając bezpieczne i komfortowe podróżowanie samochodem.

Wkład filtra z filtrem zapachów dostępny w katalogu pod sygnaturą JZW819653C to fabrycznie nowa część zamienna, której sprawność została poświadczona przed prestiżowego producenta pojazdów i części samochodowych Volkswagen. Wkład filtra pasuje do wielu samochodów dostawczych marki Volkswagen – w razie wątpliwości należy skontaktować się z dealerem. Jest to część nieużywana, w pełni nowa, która znacząco różni się ceną od oryginalnych odpowiedników produktu. Dzięki wykorzystaniu nowego wkładu filtra z filtrem zapachów dmuchawa pojazdu jest w stanie pracować sprawniej, a użytkownik przestaje być narażony na obecność toksycznych cząstek chemicznych wewnątrz pojazdu.

Pokaż więcej ()
Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij