Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru JZW698302DE

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Bezpieczne poruszanie się na drodze w dużej mierze jest możliwe dzięki sprawnej pracy hamulców. Układ hamulcowy jest w stanie bezpiecznie zredukować prędkość pojazdu, umożliwiając zatrzymanie się przed przeszkodą. W warunkach trudnych, np. podczas opadów intensywnego deszczu czy podczas bardzo dużej temperatury atmosferycznej, elementy układu hamulcowego są intensywnie eksploatowane. Z czasem klocki hamulcowe oraz tarcze ulegają zużyciu, czego symptomem jest gorsza jakość hamowania. Aby zwiększyć bezpieczeństwo na drodze, należy zadbać o systematyczną wymianę tych części w pojeździe. Warto pamiętać, aby używać wyłącznie zweryfikowanych i pasujących komponentów do układu hamulcowego danego pojazdu.

Zestaw tarcz i klocków hamulcowych do pojazdów mechanicznych marki Volkswagen to sprawdzony sposób na podwyższenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pakiet dostępny pod numerem katalogowym JZW698302DE pasuje do większości pojazdów Volkswagen, mimo to użytkownik powinien skontaktować się z dealerem w celu dobrania odpowiedniego, w pełni pasującego zestawu. Pakiet klocków i tarcz przeznaczony jest do użytku w samochodach osobowych. Zestaw zawiera komplet klocków i tarcz na jedną (tylną lub przednią) oś pojazdu. Nowe komponenty hamulcowe przywracają pełną sprawność hamowania pojazdu, dzięki czemu można poruszać się płynnie i bezpiecznie.

W skład części hamulcowych dostępnych pod numerem katalogowym JZW698302DE wchodzi pakiet dwóch tarcz hamulcowych wentylowanych oraz dwóch klocków hamulcowych z odpornym materiałem ściernym. Tarcze hamulcowe posiadają otwory zmniejszające temperaturę w układzie, która zostaje wygenerowana w momencie naciśnięcia pedału hamulca. Klocki hamulcowe zostały wyposażone w czujnik zużycia, a także wytrzymały materiał ścierny, który gwarantuje skuteczną i długą eksploatację tego komponentu w różnych warunkach drogowych. Komponenty znajdują swoje zastosowanie w wielu modelach pojazdów marki Volkswagen. Są to części fabrycznie nowe, całkowicie bezpieczne i komplementarne.

Pokaż więcej ()
Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij