Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru 5Q0698151F

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Klocki hamulcowe stanowią bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pojazdu, który wraz z tarczami umożliwia swobodne zmniejszanie prędkości auta, bądź jego pełne zatrzymanie. Po wciśnięciu pedału hamowania wypychane są przez tzw. tłoczek, spełniając swoją podstawową funkcję zwolnienia pojazdu. Ulegają one jednak konsekwentnej eksploatacji, wprowadzając tym samym kierowców w stan bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia. Jeżeli zależy ci na częściach najwyższej jakości, postaw na zestaw klocków hamulcowych ze wskaźnikiem zużycia o numerze katalogowym 5Q0698151F w wersji Economy.
 
Dodatkowym atutem proponowanych klocków hamulcowych jest wskaźnik zużycia, wskazujący na poziom eksploatacji i ewentualną konieczność wymiany, gwarantując stuprocentowe bezpieczeństwo w trakcie jazdy i efektywny proces hamowania niezależnie od okresu użytkowania. Klocki hamulcowe 5Q0698151F w wersji Economy są opcją skupiającą w sobie jakościowe właściwości z korzystną ceną, umiejscawiając je wysoko na rynku części samochodowych.
 
Właściwy dobór klocków hamulcowych do posiadanego samochodu, a także ich cykliczna wymiana w odpowiednim momencie i stopniu zużycia są w stanie zagwarantować nam zdecydowaną poprawę bezpieczeństwa podczas jazdy. Zestaw klocków hamulcowych 5Q0698151F wyposażony jest w czujnik zużycia. Jego stan należy regularnie kontrolować, gdyż zarówno warunki atmosferyczne, jak i wysoka temperatura wytwarzana podczas hamowania, może naruszyć ciągłość kabli. Klocki z czujnikiem zużycia są dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu nie zapomnimy o tym istotnym czynniku.

Pokaż więcej ()
Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij