Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru 5Q0698151C

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Układ hamulcowy jest jednym z najważniejszych elementów, które warunkują bezpieczeństwo podczas jazdy. Nie możesz tego lekceważyć. Dlatego inwestycja w wysokiej jakości klocki hamulcowe jest obligatoryjna. Jeśli jednak nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na oryginalne klocki hamulcowe o numerze seryjnym 5Q0698151C warto postawić na ich ekonomiczny odpowiednik.

Produkt jest sygnowany przez Economy Parts. Oznacza to, że jest on zamiennikiem, który oferuje parametry takie same lub bardzo zbliżone do oryginalnego komponentu. W związku z tym klocki hamulcowe Economy Parts są szczególnie zalecane dla właścicieli nieco starszych pojazdów. Samochody te bowiem nie są w stanie już wykorzystać właściwości, jakie dają im oryginalne części – wysokiej jakości zamienniki są całkowicie wystarczające.

Pokaż więcej ()

Zamienniki są wykonane z doskonałej jakości wytrzymałych materiałów. To wyjątkowo ważne, szczególnie przy częściach układu hamulcowego. Od prawidłowo działających klocków hamulcowych zależy, jak długa będzie droga hamowania. Klocki hamulcowe o numerze katalogowym 5Q0698151C to gwarancja zachowania bezpieczeństwa na drodze, a także zapewnienia sobie wysokiego komfortu jazdy. Sprawny układ hamulcowy jest bardzo ważny. Należy go regularnie sprawdzać. W razie potrzeby konserwować i wymieniać części przy jakichkolwiek oznakach wyeksploatowania.

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij