Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru 5Q0615301H

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Tarcze hamulcowe stanowią fundamentalną część hamulca tarczowego, w którym siła tarcia oddziałuje na ich powierzchnię czołową. Ten, wykonany z żeliwa element wyposażenia samochodu, bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo w czasie jazdy, nieodłącznie współdziałając z klockami hamulcowymi. Tak samo jak wiele innych części, ulegają one regularnej eksploatacji, w związku z czym niezbędna jest ich okresowa wymiana. Jeżeli zależy Ci na częściach układu hamulcowego wysokiej jakości, wybierz tarczę hamulcową wentylowaną o numerze katalogowym 5q0615301h w wersji Economy.
 
Powyższą część, wywodzącą się z rodziny Economy, wyróżniają szczególne otwory wentylacyjne na obwodzie. Zabieg ten wprowadzony został w celu zagwarantowania najwyższej jakości chłodzenia, który dodatkowo usprawnia proces zmniejszania prędkości pojazdu i spowalnia eksploatację. Tarcze hamulcowe Economy łączą w sobie ponadprzeciętne właściwości, które wraz z atrakcyjną ceną bez wątpienia wyróżniają się na rynku części samochodowych.
 
Tarcze hamulcowe są jedną z części eksploatacyjnych, która wraz z czasem oraz przebiegiem pojazdu ulega zużyciu, a co za tym idzie – traci swoje właściwości i wymaga wymiany na nowe. Tarcze powinny tworzyć idealny duet z klockami hamulcowymi – szczególnie te wentylowane wymagają odpowiedniego doboru klocków. Tarcze wentylowane o numerze katalogowym 5q0615301h charakteryzują się wysoką odpornością na temperatury jakie generuje układ hamulcowy, przystosowane są do dużych obciążeń, a także są odporne na ścieranie, by możliwie najdłużej wydłużyć ich żywotność. Nawiercane otwory odprowadzające ciepło podczas hamowania przyczyniają się do zwiększonej efektywności tej czynności.

Pokaż więcej ()
Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij