Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru 038253056ex

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.
Pokaż więcej ()

Przedstawiamy niezawodny kolektor wydechowy z turbosprężarką, który spełni oczekiwania każdego kierowcy. Faktem jest, że układ wydechowy w aucie ma wiele ważnych zadań. Odpowiada głównie za skład spalin i oczyszczanie silnika z toksyn. W układzie znajduje się katalizator wydechowy, który transportuje toksyczne związki z komory silnika do rury wydechowej. Wytrzymały i nowoczesny kolektor wydechowy odznacza się wytrzymałością i sprawnym działaniem.

Kolektor wydechowy z turbosprężarką

Aby auto działało bezawaryjnie, niezbędne jest dokładne opróżnienie silnika ze spalin. W sytuacji, gdy układ wydechowy nie może sobie z tym poradzić, pod wpływem gazów ciśnienie może nawet rozsadzić blok silnika. Nie zapominajmy o tym, że spaliny mają też szkodliwe działanie na smary i płyny, które znajdują się w jednostce napędowej. Najważniejsze zadanie w tym wypadku przyjmuje na siebie część o nazwie kolektor wydechowy. Jako pierwszy styka się bowiem ze spalinami w naszym samochodzie.

Zadania kolektora wydechowego

Prezentowany produkt pasuje do aut Skoda, SEAT i Volkswagen. Okazuje się, że kolektor wydechowy jest zbudowany z zespołu przewodów. Bazują one na mocnych tworzywach, które odpowiadają za żywotność produktu. Tutaj każdy cylinder posiada osobny przewód, który ma za zadanie wyciągać szkodliwe gazy. Trafiają one do przewodu łączącego, potem do rury wylotowej, a następnie do katalizatora. Istotne jest to, że kolektor wydechowy ma za zadanie odprowadzać spaliny z jednostki napędowej. Poza tym, nie dopuszcza do ich ujścia na zewnątrz przed oczyszczeniem. Najważniejsze funkcje takiej części to kontrolowanie, oczyszczanie i ochrona przed zanieczyszczeniami.

W pojazdach częstą awarią jest pęknięcie kolektora lub wydmuchanie uszczelki. Z pomocą przychodzi niezawodny kolektor wydechowy z turbosprężarką, dostępny w atrakcyjnej cenie. Każdy klient może skorzystać z wysokiej jakości części zamiennej do auta, która spełni jego oczekiwania. Sprawny kolektor wydechowy pełni wiele ważnych funkcji w samochodzie.

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij