Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru 02m911023qx

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.
Pokaż więcej ()

Rozrusznik

Rozrusznik to bardzo ważna część w aucie, która powinna przez długi czas działać bez zarzutu. Przedstawiamy niezawodny rozrusznik w atrakcyjnej cenie, który pasuje do pojazdów Volkswagen Samochody Dostawcze. Economy-parts na pierwszym miejscu stawia dobro klientów i doskonale wie, jak sprostać rynkowym wymaganiom. W efekcie w ofercie znajdziemy najlepsze jakościowo części zamienne, które cieszą się popularnością wśród kierowców. 

Rozrusznik w aucie

Samochody spalinowe, zasilane olejem napędowym lub benzyną, muszą mieć odpowiedni zespół startowy. Integralną częścią w tym wypadku jest rozrusznik. To niewielkie akcesorium, które składa się z silniczka elektrycznego i zębatki. Działanie jest chwilowe, a urządzenie ma na celu przekazać odpowiednią siłę do rozpoczęcia obrotów wału korbowego. Czym jest rozrusznik samochodowy? To specjalne konstrukcja, która opiera się na wykorzystaniu silnika elektrycznego na prąd stały. Zazwyczaj rozrusznik w aucie jest sprzętem elektrycznym, zasilanym z akumulatora. Części zamienne od Economy-parts dają gwarancję niezawodnej pracy przez długi czas. Element jest używany za każdym razem, gdy chcemy uruchomić silnik za pomocą przycisku lub przekręcenia kluczyka w stacyjce.

Budowa rozrusznika samochodowego

Economy-parts stawia na doskonałą jakość i przystępną cenę części zamiennych do samochodu. Przyjrzyjmy się temu, jak zbudowany jest rozrusznik samochodowy. Typowymi elementami urządzenia są:

  • wirnik,
  • bendiks,
  • cewka stojana,
  • szczotki węglowe,
  • obudowa,
  • elektromagnes.

Co ciekawe, rozruszniki mogą mieć różne rozmiary, co jest zależne do danego modelu. W tym wypadku oferta obejmuje rozrusznik idealny do pojazdów Volkswagen Samochody Dostawcze. Jest to urządzenie niewielkie, które posiada odpowiednią moc do wprawienia w ruch wału korbowego. Poszukując idealnego rozrusznika, nie możemy przejść obojętnie obok oferty Economy-parts. Dzięki temu każdy klient skorzysta z niezawodnych części zamiennych, które będą służyć w samochodzie przez długi czas.

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij