Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru 02m911023p

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.
Pokaż więcej ()

Prezentowany rozrusznik pasuje do pojazdów takich jak Skoda, Seat, Volkswagen i Volkswagen Samochody Dostawcze. Jest to dosyć proste urządzenie, które składa się z zębatki i silnika elektrycznego. Jeśli postawimy na część zamienną, zyskamy pewność atrakcyjnej ceny i bardzo dobrej jakości. Niezawodny przedmiot pełni wiele funkcji w samochodach. 

Rozrusznik samochodowy

Rozrusznik składa się z silnika elektrycznego i zębatki, która ma za zadanie wprawiać w ruch koło zamachowe silnika. Po pewnym czasie rozrusznik w aucie się zużywa i może ulec usterce wskutek intensywnej eksploatacji. Z pomocą przychodzi oferta części zamiennych. Economy-parts doskonale wie, jak spełnić oczekiwania każdego odbiorcy. Producent stawia na sprawdzone wyroby, które będą nam służyć przez długi czas.

 

Co warto wiedzieć?

Najprościej rzecz ujmując, rozrusznik służy do rozruchu silnika spalinowego w aucie. Doprowadzona energie elektryczna jest zamieniana w pracę mechaniczną. To powoduje obrót wirnika, a także koła zamachowego jednostki napędowej. W efekcie wał korbowy obraca się z określoną prędkością. To pozwala zainicjować pracę silnika spalinowego. To niewielkie urządzenie ma za zadanie wprowadzać w ruch o wiele większe urządzenie. Wszystko to jest związane z małą zębatką, która jest zazębiona z dużą zębatką na silniku spalinowym. Przełożenie jest zatem niskie. Wirnik kręci się z wysoką prędkością, dlatego nie jest wymagany duży moment obrotowy, aby wprawić w ruch silnik spalinowy.

Zasada działania części zamiennej nie jest skomplikowana. Polega na przekazywaniu napięcia z akumulatora na włącznik elektromagnetyczny. Podczas gdy kierowca przekręca kluczyk w stacyjce, dochodzi do podawania napięcia. To powoduje przesunięcie mechanizmu sprzęgającego i doprowadzenie prądu na węglowe szczotki. Niezawodny rozrusznik pozwoli zachować bezpieczną i komfortową jazdę. To część zamienna, która spełni oczekiwania każdego odbiorcy. Economy-parts wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dając części zamienne doskonałej jakości.

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij