Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru 02A911023LX

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.
Pokaż więcej ()

Economy-parts oferuje nowoczesne części zamienne, które z pewnością spełnią oczekiwania każdego odbiorcy. Producent doskonale wie, jak ważna dla klienta jest atrakcyjna cena i wysoka jakość produktów. W ofercie znajdziemy niezawodne rozruszniki, które są ważną częścią każdego pojazdu. Już teraz możemy dobrać solidne rozruszniki, które mają liczne funkcje w samochodzie.

Rozrusznik samochodowy

Jest to część w aucie, która odpowiada za prawidłowy rozruch jednostki napędowej. Większość współczesnych pojazdów posiada elektryczne rozruszniki. Stanowią one silnik prądu stałego, który jest niezbędny do obracania wału korbowego silnika i nadawania mu odpowiedniej prędkości obrotowej. Co ciekawe, rozrusznik pracuje bezpośrednio z akumulatorem. Podczas rozruchu silnika, pobiera od niego sporą ilość energii elektrycznej. Jeśli poszukujemy nowoczesnych części zamiennych, postawmy na unikalną ofertę Economy-parts. Dzięki temu zyskujemy pewność najlepszej jakości części zamiennych.

Rozrusznik samochodowy – budowa

Z czego składa się rozrusznik samochodowy? Ten element pojazdu składa się z wirnika z uzwojeniem i komutatorem, uzwojenia wzbudzenia, szczotek komutatora oraz urządzenia załączającego i sprzęgającego. Dochodzi do pobrania energii elektrycznej z akumulatora, co pozwala wprawić w ruch wał korbowy. W tym wypadku znaczenie ma urządzenie sprzęgające rozrusznika. Mechanizm sprzęgający znajduje się na wirniku. Zębnik z kolei osadzony jest na sprzęgniku. Zazębianie jest łatwiejsze dzięki mechanizmom sprzęgającym, które są przesuwane za pomocą widełek przez elektromagnes. To sprawia, że rozrusznik jest zazębiany, zanim zaczyna się obracać.

Każdy kierowca powinien wiedzieć o tym, że rozrusznik pełni ważne zadania w samochodzie. Producent części zamiennych zapewnia niezawodne rozwiązania, które spełnią nasze oczekiwania. Skorzystajmy z oferty Economy-parts, ciesząc się kompleksowymi usługami i doskonałą jakością produktów. Od tej pory jazda autem staje się komfortowa i bezpieczna.

Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij