Zapamiętane: 
Powrót

Części samochodowe do numeru 000915105FC

W celu doboru konkretnej częsci do twojego samochodu skontaktuj się z dealerem.

Akumulator jest jednym z najważniejszych elementów konstrukcji samochodów i jest kluczowy dla jego sprawnego funkcjonowania. To on odpowiada za rozruch samochodu, jak również za działanie różnorakich systemów oraz części elektronicznych w jakie wyposażane są nowoczesne pojazdy. Akumulator 400 DIN 70Ah o numerze katalogowym 000915105FC to gwarancja odpowiedniej ilości energii w każdym momencie – nawet w najmroźniejsze dni.
 
Odpowiednio dobrany akumulator do posiadanego samochodu i jego wyposażenia jest kluczem do jego sprawnego działania. Doboru właściwego akumulatora powinniśmy dokonywać z uwzględnieniem zaleceń producenta, gdyż właśnie wtedy będziemy mieli pewność, że w żaden sposób nie zaszkodzimy samochodowi i będziemy mogli długo cieszyć się jego bezawaryjnym działaniem spowodowanym brakiem problemów z niedostatecznym zasilaniem.
 
Akumulator o numerze katalogowym 000915105FC charakteryzuje się pojemnością 70 Ah, w związku z czym będzie idealnym wyborem do wielu modeli samochodów z grupy Volkswagen, jak np. Skoda Fabia, Octavia, Rapid, Roomster, Superb, Yeti. Zastosowanie znajdzie także w pojazdach marki SEAT: Alhambra, Altea, Ibiza, Leon, Toledo i przede wszystkim w samochodach Volkswagen: Passat, Eos, Golf, Golf Plus, Golf Sportsvan, Polo, Scirocco, Tiguan czy Touran, a także Caddy. Należy pamiętać, że dobry akumulator jest w stanie posłużyć nam przez okres od 4 do 6 lat, dlatego warto dokonać wyboru dobrego jakościowo sprzętu, który przez ten okres nas nie zawiedzie.

Pokaż więcej ()
Ups ...
Wybierz jedną z powyższych kategorii
Ups ...
Nie znaleźliśmy żadnego produktu.
Upewnij się w jednym z poniższych serwisów czy nie mamy dla Ciebie atrakcyjnych produktów.

zamknij